Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Dundalk De La Salle PP | --- | --- | St Josephs CBS | Dundalk DLS | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Dundalk De La Salle PP | --- | --- | Ashbourne Community School | Dundalk DLS | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Tullamore College | --- | --- | St Josephs CBS | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Inniskeen | 3-14 | 4-10 | St Fechins GAA | Inniskeen | Máirtín Mc Gann | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Moninne | 5-20 | 6-6 | Carrickmacross Hurling | Naomh Moninne | Michael Loftus | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | St Fechins GAA | 2-13 | 3-12 | Lisbellaw St Patrick’s | Páirc Naomh Feichin | Noel Mullaney | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Moninne | 3-24 | 4-8 | Cootehill Celtic GAA | Pairc Eire Og | TBC | Round 1 | Pairc Éire Óg - Young Ireland's GAC |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | East Cavan Gaels | 1-1 | 10-19 | Naomh Moninne | East Cavan Gaels | John Emmo Ref | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Knockbridge | 1-6 | 3-7 | St Fechins GAA | Knockbridge Hurling | Kevin Brady | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 30 PM | Knockbridge | 4-2 | 6-16 | Carrickmacross Hurling | Knockbridge Hurling | Dominc Kearns | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | 1-17 | 3-2 | Castleblayney Hurling | Páirc Naomh Feichin | Kevin Brady | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Monaghan Harps Hurling Club | 2-19 | 1-8 | Knockbridge | Gavan Duffy Park | Máirtín Mc Gann | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Mattock Rangers | 2-1 | 7-16 | St Fechins GAA | Páirc Máiteoige | Brian Brady | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | East Cavan Gaels | 5-2 | 6-8 | Knockbridge | East Cavan Gaels | Noel Mullaney | Round 4 | |
7 15 PM | Naomh Moninne | 4-11 | 6-15 | Lisbellaw St Patrick’s | Naomh Moninne | Dominc Kearns | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Inniskeen | 2-13 | 2-8 | Mattock Rangers | Inniskeen | Máirtín Mc Gann | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Lisbellaw St Patrick’s | 4-11 | 1-9 | Knockbridge | Monaghan Town (Rooskey) | Máirtín Mc Gann | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Knockbridge | 6-11 | 3-11 | Craobh Rua | Knockbridge Hurling | Noel Mullaney | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | St Fechins GAA | 1-3 | 5-12 | Monaghan Harps Hurling Club | Páirc Naomh Feichin | Brian Brady | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 15 PM | St Fechins GAA | 10-14 | 4-9 | Cootehill Celtic GAA | Páirc Naomh Feichin | Kieran Rice | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Knockbridge | 0-3 | 3-19 | Naomh Moninne | Knockbridge Hurling | Kevin Brady | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 15 PM | Carrickmacross Hurling | 1-9 | 0-12 | Naomh Moninne | Carrickmacross | Jason Mc Andrew | Round 5 | |
6 30 PM | Castleblayney Hurling | CONC | 0-0 | Naomh Moninne | Castleblayney | John Emmo Ref | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Mattock Rangers | 3-4 | 6-15 | Cootehill Celtic GAA | Páirc Máiteoige | Kieran Rice | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 15 PM | Naomh Moninne | 8-17 | 2-5 | Cootehill Celtic GAA | Clan na Gael, Dundalk | Dominc Kearns | Quarter Final 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Naomh Moninne | 7-29 | 0-11 | St Fechins GAA | Kieran Rice | Quarter Final 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Fechins GAA | P | P | Naomh Moninne | Semi Final 1 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Fechins GAA | 3-6 | 2-7 | Lisbellaw St Patrick’s | John Emmo Ref | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Carrickmacross Hurling | 2-13 | 2-14 | Naomh Moninne | Carrickmacross | Máirtín Mc Gann | Semi Final 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Monaghan Harps Hurling Club | 1-11 | 0-8 | Naomh Moninne | Máirtín Mc Gann | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 45 PM | Tester Club | 1-1 | 0-0 | Club team | Abacus NS | TBC | Semi-Finals | Tester |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 45 PM | Tallanstown | --- | --- | GMS Test Club | Tallanstown | TBC | Semi-Finals |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | DKIT | 0-13 | 7-12 | Ulster University | Dundalk It Grounds | Christopher Brady | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | St Mary’s University College | 12-23 | 1-1 | DKIT | The Dub | Fionntan Mc Cotter | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Monaghan Institute | 5-12 | 0-8 | DIFE | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Queens University Belfast | 1-14 | 1-15 | DKIT | The Dub | Jake Magill | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | TU Dublin | 3-10 | 3-15 | DKIT | TU Dublin Grangegorman | Jason Buckley | Leinster QF 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | St Mary’s University College | 1-9 | 3-14 | DKIT | The Dub | Enda Mallon | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | SETU Waterford | 0-5 | 2-14 | DKIT | WIT Sports Campus | Sean Lonergan | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 0-0 | CONC | UU Coleraine | Dundalk It Grounds | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | University of Limerick | 1-15 | 1-9 | DKIT | UL Grounds | Chris Maguire | QF |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | The Law School | 6-17 | 1-4 | DIFE | The Law School | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | DKIT | 3-13 | 1-8 | TUS Midlands | Dundalk It Grounds | Martin McNally | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DIFE | CONC | 0-0 | TU Dublin Blanchardstown Campus | Drogheda College of Further Education | TBC | 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 3-15 | 3-4 | DCU Dóchas Éireann | Dundalk It Grounds | Ultan Mc Elroy | Leinster SF |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Westmeath | 2-16 | 0-16 | Louth | Kinnegad | Fergal Smyth | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DIFE | CONC | 0-0 | ATU Connemara | Drogheda College of Further Education | TBC | 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | DKIT | 2-11 | 1-8 | Mary Immaculate College Limerick | WIT Sports Campus | Eoin Morrissey | Semi-Final 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 00 PM | DKIT | 0-9 | 2-11 | TUS Midlands | WIT Sports Campus | Seamus Mulvihill | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Louth | 1-11 | 2-8 | Armagh | Stabannon Parnells | Keith Sheerin | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 1-8 | 1-10 | DCU Dóchas Éireann | Dundalk It Grounds | Anthony Marron | Leinster Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Monaghan | 1-14 | 0-12 | Louth | Castleblayney | Micheal Moore | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Monaghan | 5-8 | 4-7 | Louth | Cloghan, Entekra COE | John Emo | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | 2-11 | 1-16 | St Patrick’s GFC | Páirc Baile Fiach | Declan Dunne | Round 1 | |
7 30 PM | Geraldines | 5-7 | 4-15 | Dreadnots | Páirc Séamus Mhic hEochaidh, Haggardstown | Gerard Corrigan | Round 1 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | 3-8 | 2-10 | St Brides | Fr McEvoy Park | James Everard | Round 1 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | 0-12 | 2-9 | Mattock Rangers | Pairc Naomh Mairtin | Thomas Carr | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Moninne | 3-6 | 1-15 | Killeavy St Moninna | Naomh Moninne | Henry Mc Cloy | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Louth | 1-3 | 9-16 | Fermanagh | Darver Pitch 1 | Bernard Heaney | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dowdallshill | 1-8 | 1-13 | Cuchulainn Gaels | Dowdallshill, Dundalk | Peter Fitzpatrick | Round 1 | |
7 00 PM | Westerns | 1-12 | 0-15 | Sean McDermotts | Reaghstown | Tadhg Rooney | Round 1 | |
7 00 PM | Naomh Malachi | 1-7 | 2-8 | Annaghminnon Rovers | Páirc Naomh Malachi | Cathal O Brien | Round 1 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | 0-4 | 1-11 | John Mitchels | Jimmy Pentony Park | John Crawley | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Brides | 1-13 | 2-6 | Geraldines | Páirc an Chuinnigh | Peter Hoey | Round 2 | |
7 00 PM | Mattock Rangers | 3-6 | 1-8 | Dundalk Gaels | Páirc Máiteoige | Stephen Johnson | Round 2 | |
7 00 PM | St Patrick’s GFC | 0-7 | 6-13 | Clan na nGael | Páirc Eamoin | Cathal O Brien | Round 2 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 1-9 | 2-13 | Cooley Kickhams | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Bryan Smith | Round 2 | |
7 00 PM | St Mochtas | 0-10 | 1-18 | Naomh Mairtin | Páirc Mochta | James Everard | Round 2 | |
7 30 PM | Dreadnots | 0-9 | 3-17 | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Dreadnots | Paddy Mathews | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 15 PM | Naomh Colum Cille | 2-17 | 3-7 | Naomh Moninne | Pairc Chlochóg | Gerard Fox | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | 1-13 | 1-13 | Westerns | Páirc Annachminnon | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | 0-9 | 0-10 | St Nicholas GFC | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | John Mitchels | 1-19 | 1-7 | Dowdallshill | Páirc Sean Misteal | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | 2-12 | 2-16 | Naomh Malachi | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | 0-7 | 2-14 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Séamus Mhic hEochaidh, Haggardstown | Paul Kneel | Round 3 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | 2-13 | 6-7 | St Patrick’s GFC | Pairc Naomh Mairtin | Declan Dunne | Round 3 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | 3-22 | 2-10 | Clan na nGael | Pairc Baile Fiach | Gerard Corrigan | Round 3 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | 2-8 | 1-13 | St Mochtas | Dundalk Gaels | Colin Halligan | Round 3 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | 3-14 | 3-10 | Mattock Rangers | Fr McEvoy Park | David J. Mc Ardle | Round 3 | |
7 45 PM | Dreadnots | 0-9 | 3-10 | St Brides | Páirc Dreadnots | Paul Burke | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 15 PM | St Malachy’s | 0-16 | 1-21 | Naomh Moninne | Ruan Mc Kinstry | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | 1-9 | 0-4 | Cuchulainn Gaels | Páirc Annachminnon | Cathal O Brien | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Louth | 3-11 | 4-6 | Cavan | Centre of Excellence, Darver | Derek Maguire | QF 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Westerns | 2-6 | 2-7 | St Nicholas GFC | Reaghstown | Stephen Devlin | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Naomh Malachi | 1-13 | 4-11 | John Mitchels | Páirc Naomh Malachi | Stephen Murphy | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Mattock Rangers | 4-13 | 3-9 | Geraldines | Páirc Máiteoige | Shane Russell | Round 4 | |
7 30 PM | St Mochtas | 0-5 | 3-12 | Cooley Kickhams | Páirc Mochta | Cathal Sweeney | Round 4 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | 3-10 | 1-8 | Dundalk Gaels | Páirc Eamoin | Jonathan Conlon | Round 4 | |
7 30 PM | St Brides | 0-15 | 1-16 | Hunterstown Rovers GFC | Páirc an Chuinnigh | Cathal O Brien | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Moninne | 4-13 | 0-16 | Sean Treacy’s Hurling Club | Naomh Moninne | Kieran Rice | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Louth | 1-4 | 4-19 | Wicklow Blue | Darver Pitch 1 | Dean Alford | SF 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Sean McDermotts | 0-12 | 1-12 | Naomh Malachi | Páirc Mac Diarmada | John Crawley | Round 4 | |
7 00 PM | John Mitchels | 1-18 | 1-6 | Annaghminnon Rovers | Páirc Sean Misteal | Peter Fitzpatrick | Round 4 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | 2-15 | 1-8 | Westerns | Páirc Naomh Lorcan | Paul Finnegan | Round 4 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | 1-17 | 0-9 | Dowdallshill | Jimmy Pentony Park | Stephen Devlin | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | 1-11 | 3-13 | St Mochtas | Páirc Séamus Mhic hEochaidh, Haggardstown | Paul Finnegan | Round 5 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | 2-10 | 5-10 | Hunterstown Rovers GFC | Pairc Naomh Mairtin | Fiachra Lambe | Round 5 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | 2-12 | 0-11 | St Patrick’s GFC | Fr McEvoy Park | Peter Fitzpatrick | Round 5 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | 0-8 | 2-10 | Clan na nGael | Dundalk Gaels | James Everard | Round 5 | |
7 30 PM | Dreadnots | 3-14 | 2-10 | Mattock Rangers | Páirc Dreadnots | John Crawley | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Cuchulainn Hurling Club | 1-13 | 0-16 | Naomh Moninne | Cathedral Road Sports Complex (Sherrys Field) | John Dornan | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | 1-12 | 1-10 | Sean McDermotts | Páirc Annachminnon | Kevin Levins | Round 5 | |
7 00 PM | Westerns | 2-13 | 3-9 | Dowdallshill | Reaghstown | John Crawley | Round 5 | |
7 00 PM | Naomh Malachi | 1-8 | 0-7 | St Nicholas GFC | Páirc Naomh Malachi | Peter Fitzpatrick | Round 5 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | 1-16 | 2-15 | John Mitchels | Páirc Naomh Lorcan | Martin Dawson | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Mairtin | 3-16 | 1-10 | Dundalk Gaels | Pairc Naomh Mairtin | Bryan Smith | Round 6 | |
7 30 PM | St Mochtas | 3-21 | 2-8 | Dreadnots | Páirc Mochta | Damien Connor | Round 6 | |
7 30 PM | Clan na nGael | 3-7 | 4-17 | Cooley Kickhams | Pairc Clan na Gael | Paul Kneel | Round 6 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | 4-23 | 2-10 | Geraldines | Páirc Eamoin | James Everard | Round 6 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 1-20 | 5-15 | Hunterstown Rovers GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Cathal Sweeney | Round 6 | |
7 30 PM | Mattock Rangers | 0-18 | 1-8 | St Brides | Páirc Máiteoige | Tadhg Rooney | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | 2-17 | 1-15 | Knockbridge | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | John Mitchels | 1-15 | 1-11 | Westerns | Páirc Sean Misteal | James Everard | Round 6 | |
8 00 PM | Dowdallshill | 0-7 | 1-21 | Naomh Malachi | Dowdallshill, Dundalk | Paul Finnegan | Round 6 | |
8 00 PM | Sean McDermotts | 2-12 | 1-15 | Cuchulainn Gaels | Páirc Mac Diarmada | Cathal O Brien | Round 6 | |
8 00 PM | St Nicholas GFC | 0-18 | 1-4 | Annaghminnon Rovers | Jimmy Pentony Park | Fiachra Lambe | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | 4-13 | 0-9 | Dundalk Gaels | Páirc Baile Fiach | Declan Dunne | Round 7 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | 0-14 | 2-8 | Naomh Mairtin | Fr McEvoy Park | Paul Finnegan | Round 7 | |
7 30 PM | Geraldines | 0-13 | 0-12 | Clan na nGael | Páirc Séamus Mhic hEochaidh, Haggardstown | Ultan Mc Elroy | Round 7 | |
7 30 PM | St Brides | 3-7 | 1-13 | St Mochtas | Páirc an Chuinnigh | Stephen Murphy | Round 7 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 5-15 | 0-10 | Mattock Rangers | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Stephen Johnson | Round 7 | |
8 00 PM | Dreadnots | 4-15 | 2-10 | St Patrick’s GFC | Páirc Dreadnots | Thomas Carr | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Killeavy St Moninna | 2-15 | 2-21 | Naomh Moninne | Memorial Park | Kieran Rice | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dowdallshill | 0-8 | 1-16 | Sean McDermotts | Dowdallshill, Dundalk | Colm Keenan | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Gaels | 1-13 | 3-16 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Dundalk Gaels | Damien Connor | Round 1 | |
7 30 PM | Clan na nGael | 1-12 | 0-13 | St Mochtas | Pairc Clan na Gael | James Everard | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Knockbridge | 1-10 | 1-14 | Naomh Moninne | Darver Pitch 4 | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | 3-14 | 1-12 | Mattock Rangers | Pairc Baile Fiach | Declan Dunne | Round 8 | |
7 30 PM | Clan na nGael | 2-9 | 0-18 | Dreadnots | Pairc Clan na Gael | Colm Keenan | Round 8 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | 2-5 | 4-11 | St Brides | Páirc Eamoin | Paul Kneel | Round 8 | |
7 30 PM | St Mochtas | 1-14 | 2-7 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Mochta | Paul Finnegan | Round 8 | |
7 30 PM | Geraldines | 2-8 | 2-12 | Naomh Mairtin | Páirc Séamus Mhic hEochaidh, Haggardstown | Damien Connor | Round 8 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | 0-2 | 4-10 | Cooley Kickhams | Dundalk Gaels | Shane Russell | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Moninne | 5-15 | 1-14 | Naomh Colum Cille | Naomh Moninne | Declan Carolan | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | John Mitchels | 0-15 | 0-6 | Sean McDermotts | Páirc Sean Misteal | Jonathan Conlon | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Moninne | CONC | 0-0 | St Fechins GAA | Pairc Eire Og | Kevin Brady | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | 4-14 | 1-7 | Dowdallshill | Páirc Annachminnon | John Crawley | Round 7 | |
7 30 PM | Westerns | 0-6 | 2-12 | Naomh Malachi | Reaghstown | Declan Dunne | Round 7 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | 2-14 | 0-9 | St Nicholas GFC | Páirc Naomh Lorcan | James Everard | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Mattock Rangers | 0-9 | 3-13 | St Mochtas | Páirc Máiteoige | Stephen Devlin | Round 9 | |
7 30 PM | Geraldines | CONC | 0-0 | Dundalk Gaels | Páirc Séamus Mhic hEochaidh, Haggardstown | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | 2-15 | 4-6 | Hunterstown Rovers GFC | Fr McEvoy Park | Stephen Fitzpatrick | Round 9 | |
7 30 PM | St Brides | 2-15 | 0-15 | Clan na nGael | Páirc an Chuinnigh | Colin Halligan | Round 9 | |
7 30 PM | Dreadnots | 0-9 | 3-15 | Naomh Mairtin | Páirc Dreadnots | Fiachra Lambe | Round 9 | |
8 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 4-22 | 0-10 | St Patrick’s GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Stephen Murphy | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Moninne | 0-0 | CONC | St Malachy’s | Naomh Moninne | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Annaghminnon Rovers | 1-15 | 4-16 | Naomh Malachi | Páirc Annachminnon | Damien Connor | Round 8 | |
8 00 PM | John Mitchels | 2-13 | 0-10 | St Nicholas GFC | Páirc Sean Misteal | David J. Mc Ardle | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Cuchulainn Gaels | 2-13 | 0-6 | Dowdallshill | Páirc Naomh Lorcan | Stephen Devlin | Round 8 | |
8 00 PM | Sean McDermotts | 0-11 | 1-10 | Westerns | Páirc Mac Diarmada | Peter Fitzpatrick | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | 2-14 | 2-16 | St Mochtas | Pairc Baile Fiach | Paul Burke | Round 10 | |
7 30 PM | Clan na nGael | 4-13 | 2-9 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Pairc Clan na Gael | Paul Kneel | Round 10 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | 1-13 | 1-8 | Dreadnots | Dundalk Gaels | James Everard | Round 10 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | 0-15 | 0-14 | St Brides | Pairc Naomh Mairtin | Bryan Smith | Round 10 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | 1-11 | 1-17 | Geraldines | Fr McEvoy Park | David J. Mc Ardle | Round 10 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | 4-15 | 3-9 | Mattock Rangers | Páirc Eamoin | Stephen Devlin | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Sean Treacy’s Hurling Club | 2-14 | 6-14 | Naomh Moninne | Lurgan Sean Treacys | Paul Boylan | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Westerns | 3-10 | 1-16 | Annaghminnon Rovers | Reaghstown | James Everard | Round 9 | |
7 30 PM | Dowdallshill | 0-4 | 0-17 | John Mitchels | Dowdallshill, Dundalk | Peter Hoey | Round 9 | |
7 30 PM | Naomh Malachi | 0-14 | 1-9 | Cuchulainn Gaels | Páirc Naomh Malachi | Paul Finnegan | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Éire Óg An Charraig Mhór | 1-2 | 0-0 | St Brides | Ballygar GAA Pitch | TBC | Round 1 | |
12 50 PM | St Brides | 1-1 | 2-3 | Boyle | Ballygar GAA Pitch | TBC | Round 2 | |
2 10 PM | Westport GAA | 2-4 | 1-1 | St Brides | Ballygar GAA Pitch | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 30 PM | Tralee Parnells | 5-6 | 0-0 | St. Kevins | TBC | Cup SF 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 10 PM | St. Kevins | 0-3 | 0-3 | Markievicz | TBC | Round 1 | ||
1 30 PM | St. Kevins | 1-2 | 4-2 | Portumna | TBC | Round 2 | ||
2 50 PM | St. Kevins | 4-1 | 1-2 | Tuairín | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Brides | 0-14 | 1-8 | Dundalk Gaels | Páirc an Chuinnigh | Damien Connor | Round 11 | |
7 30 PM | St Mochtas | CONC | 0-0 | St Patrick’s GFC | Páirc Mochta | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 3-8 | 0-10 | Naomh Mairtin | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | John Crawley | Round 11 | |
7 30 PM | Mattock Rangers | 3-13 | 2-7 | Clan na nGael | Páirc Máiteoige | Kevin Levins | Round 11 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | 2-20 | 0-6 | Geraldines | Páirc Baile Fiach | Stephen Johnson | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Moninne | 5-20 | 0-11 | Cuchulainn Hurling Club | Naomh Moninne | Mairtin Mc Gann | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Cuchulainn Gaels | 3-11 | 2-20 | Annaghminnon Rovers | Páirc Naomh Lorcan | Paul Finnegan | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 15 PM | St Brides | 0-21 | 5-14 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc an Chuinnigh | James Everard | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Sean McDermotts | 4-10 | 1-5 | Dowdallshill | Páirc Mac Diarmada | Kevin Levins | Round 10 | |
7 30 PM | St Nicholas GFC | 2-9 | 0-5 | Westerns | Jimmy Pentony Park | Bryan Smith | Round 10 | |
7 30 PM | John Mitchels | 2-16 | 0-7 | Naomh Malachi | Páirc Sean Misteal | Gerard Corrigan | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 20 PM | St. Kevins | 2-6 | 2-1 | Fenagh LGFA | TBC | Shield SF 2 | ||
4 45 PM | Simonstown | 3-2 | 1-2 | St. Kevins | TBC | Shield Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 40 AM | St. Kevins | 1-2 | 2-1 | Railyard GFC | TBC | Round 1 | ||
1 00 PM | St. Kevins | 0-1 | 6-2 | Thomas Davis | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 2 | |
2 20 PM | St. Kevins | 2-2 | 1-3 | Simonstown | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 30 PM | Cooley Kickhams | 2-2 | 4-4 | Naomh Eargnait, Muine Glás | TBC | Cup SF 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 10 PM | Mungret St Pauls | 1-1 | 3-4 | Cooley Kickhams | TBC | Round 1 | ||
1 30 PM | An Clochán Liath | 2-6 | 2-6 | Cooley Kickhams | Dungloe | TBC | Round 2 | |
2 50 PM | Cooley Kickhams | 4-8 | 0-0 | Cill Tiobraid | Fr McEvoy Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Clan na nGael | 1-8 | 2-8 | Naomh Mairtin | Pairc Clan na Gael | Paul Kneel | Round 4 | |
8 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 4-11 | 0-12 | Dreadnots | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Tadhg Rooney | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Nicholas GFC | 2-8 | 1-10 | Sean McDermotts | Jimmy Pentony Park | Thomas Carr | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dreadnots | CONC | 0-0 | Cooley Kickhams | Páirc Dreadnots | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Malachi | 0-15 | 2-3 | Sean McDermotts | Páirc Naomh Malachi | James Everard | Round 11 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | 2-10 | 5-14 | John Mitchels | Páirc Annachminnon | Peter Hoey | Round 11 | |
7 30 PM | Westerns | 3-12 | 2-10 | Cuchulainn Gaels | Reaghstown | Paddy Mathews | Round 11 | |
7 30 PM | Dowdallshill | 0-1 | 5-11 | St Nicholas GFC | Dowdallshill, Dundalk | Peter Fitzpatrick | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Sean McDermotts | 3-14 | 2-10 | Annaghminnon Rovers | Páirc Mac Diarmada | James Everard | Round 12 | |
7 30 PM | Dowdallshill | 1-12 | 2-14 | Westerns | Dowdallshill, Dundalk | Declan Dunne | Round 12 | |
7 30 PM | St Nicholas GFC | 0-11 | 1-12 | Naomh Malachi | Jimmy Pentony Park | Bryan Smith | Round 12 | |
7 30 PM | John Mitchels | 1-14 | 0-7 | Cuchulainn Gaels | Páirc Sean Misteal | Shane Russell | Round 12 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Malachi | 2-15 | 0-2 | Dowdallshill | Páirc Naomh Malachi | John Crawley | Round 13 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | 2-10 | 0-9 | Sean McDermotts | Páirc Naomh Lorcan | Paul Finnegan | Round 13 | |
7 30 PM | Westerns | 1-3 | 0-15 | John Mitchels | Reaghstown | Shane Russell | Round 13 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | 2-7 | 2-10 | St Nicholas GFC | Páirc Annachminnon | Fiachra Lambe | Round 13 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Dowdallshill | 0-3 | 3-26 | Annaghminnon Rovers | Dowdallshill, Dundalk | Colm Keenan | Round 14 | |
7 45 PM | Naomh Malachi | 6-12 | 2-4 | Westerns | Páirc Naomh Malachi | James Everard | Round 14 | |
7 45 PM | Sean McDermotts | 1-17 | 1-14 | John Mitchels | Páirc Mac Diarmada | Kevin Levins | Round 14 | |
7 45 PM | St Nicholas GFC | 0-11 | 4-10 | Cuchulainn Gaels | Jimmy Pentony Park | Gerard Corrigan | Round 14 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ardee CS | 0-14 | 4-14 | St. Pat’s Navan | Ardee CS | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Dunshaughlin Community College | 0-6 | 2-7 | Dundalk De La Salle PP | Dunshaughlin Community College | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 0-0 | CONC | Ratoath College | St. Mary's DS Drogheda | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Peter’s Dunboyne | 1-12 | 2-14 | Ardee CS | St Peter's Dunboyne | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Colaiste de Lacy | 6-15 | 2-8 | Colaiste Ris Dundalk | Colaiste de Lacy | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Scoil Ui Mhuire PP | 5-8 | 5-9 | Athboy CS | Scoil Ui Mhuire PP | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Lanesboro CC | 0-0 | CONC | Drogheda Grammar PP | Lanesboro CC | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 3-11 | 2-3 | St. Ciaran’s CS Kells | St. Mary's DS Drogheda | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Mary’s Dundalk | 8-4 | 4-8 | Ratoath College | St. Mary's Dundalk | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Beaufort College Navan | 10-5 | 9-6 | St Olivers PP | Beaufort College Navan | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Joseph’s Rochfortbridge NA | 0-0 | CONC | Ardee CS | St. Joseph's Rochfortbridge | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Ardee CS | 6-9 | 2-8 | Dundalk De La Salle PP | Ardee CS | TBC | Round 2 | |
1 00 PM | St Josephs CBS | 7-13 | 0-6 | St Peter’s Dunboyne | St Josephs CBS | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Colaiste Ris Dundalk | 1-6 | 5-8 | Colaiste na hInse Laytown | Colaiste Ris Dundalk | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Josephs CBS | 2-2 | 2-10 | O’Carolan Nobber | St Josephs CBS | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk De La Salle PP | 2-10 | 0-8 | Portmarnock Community School | Dundalk DLS | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | St Olivers Post Primary Oldcastle | 4-5 | 1-4 | St. Mary’s Dundalk | St Olivers Post Primary Oldcastle | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Dundalk De La Salle PP | 2-9 | 2-12 | St Peter’s Dunboyne | St Peter's Dunboyne | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 0-0 | CONC | O’Carolan Nobber | St. Mary's DS Drogheda | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Moyne Community College | 1-5 | 3-10 | St. Mary’s DS Drogheda | Moyne Community College | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Colaiste de Lacy | 3-10 | 8-6 | St Josephs CBS | Colaiste de Lacy | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee CS | 2-5 | 4-13 | St Josephs CBS | St Josephs CBS | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | O’Carolan Nobber | 2-14 | 0-8 | Dundalk De La Salle PP | O'Carolan Nobber | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Colaiste na Mí | 0-0 | CONC | St Olivers PP | Colaiste ni M� | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Ashbourne Community School | 0-13 | 2-3 | St Josephs CBS | Ashbourne Community School | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 3-11 | 1-5 | Scoil Dara Kilcock | St. Mary's DS Drogheda | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 3-9 | 0-4 | Trinity College Dublin | Dundalk It Grounds | TBC | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 0-0 | CONC | Ulster University | Dundalk It Grounds | TBC | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | DIFE | 1-3 | 6-25 | Cavan Institute | Newtown Blues GAA Club | TBC | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | RCSI | 2-11 | 2-11 | DKIT | TBC | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Dundalk De La Salle PP | 0-10 | 2-12 | St Josephs CBS | Dundalk DLS | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 15 PM | St Josephs CBS | 2-4 | 0-12 | O’Carolan Nobber | St Josephs CBS | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Colaiste Clavin Longwood | 1-9 | 4-9 | Ballymakenny College PP | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | SETU Waterford | 1-3 | 4-15 | DKIT | WIT Sports Campus | TBC | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Southern Regional College | 0-0 | CONC | DKIT | TBC | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Clonkeen College | 0-4 | 2-15 | St. Mary’s DS Drogheda | Clonkeen College | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Bush PP | 3-10 | 1-8 | Colaiste na hInse Laytown | Bush PP | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Colaiste Ris Dundalk | 4-22 | 3-5 | Athboy Community College | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Ulster University | 3-16 | 0-10 | DKIT | TBC | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Ulster University | 0-9 | 1-11 | DKIT | Jordanstown | TBC | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Ardee CS | 2-11 | 2-6 | St. Fintans High School | Ardee CS | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Cooley Kickhams | 3-10 | 2-7 | Naomh Mairtin | Fr McEvoy Park | Brian Brady | Semi Final | |
11 00 AM | Hunterstown Rovers GFC | 1-12 | 3-12 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Baile Fiach | Bryan Smith | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 0-15 | 1-8 | Queens University Belfast | Dundalk It Grounds | TBC | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | TU Dublin | 4-15 | 2-11 | DKIT | TU Dublin Grangegorman | TBC | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 15 AM | St Olivers Post Primary Oldcastle | 1-10 | 1-9 | St. Mary’s DS Drogheda | St Olivers Post Primary Oldcastle | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | St Mary’s College Dundalk (Marist) | 2-22 | 0-6 | Colaiste na Mí | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Olivers PP | 2-5 | 0-8 | Scoil Ui Mhuire PP | St Olivers PP | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Colaiste Clavin Longwood | 4-15 | 5-15 | Scoil Ui Mhuire PP | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 15 PM | DKIT | 4-15 | 0-3 | Queens University Belfast | Dundalk It Grounds | TBC | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | DKIT | 1-9 | 2-4 | Queens University Belfast | Dundalk It Grounds | TBC | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Monaghan Institute | 7-7 | 0-4 | DIFE | TBC | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Dundalk De La Salle PP | 1-10 | 3-12 | Ashbourne Community School | Dundalk DLS | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Cooley Kickhams | 1-4 | 0-12 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Protection & Prosperity Louth GAA Training Centre, Darver | Cathal Sweeney | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 2-14 | 4-21 | TU Dublin Tallaght Campus | Dundalk It Grounds | TBC | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Athboy Community College | 2-16 | 1-3 | St Josephs CBS | Dunganny 1 | TBC | Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Josephs CBS | --- | --- | St. Ciaran’s CS Kells | St Josephs CBS | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Ulster University Magee | 4-21 | 1-2 | DKIT | Celtic Park | Richie Donoghue | QF 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 15 PM | St Josephs CBS | 2-5 | 4-8 | Boyne Community School Trim | St Josephs CBS | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Scoil Mhuire Clane | 3-14 | 1-13 | Ardee CS | Scoil Mhuire Clane | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Colaiste de Lacy | 1-12 | 3-7 | Bush PP | Colaiste de Lacy | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 1-14 | 1-3 | DCU Dóchas Éireann | Dundalk It Grounds | TBC | QF 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 15 AM | Cnoc Mhuire Granard | 4-15 | 3-7 | St. Mary’s Dundalk | Cnoc Mhuire Granard | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Scoil Ui Mhuire PP | 0-0 | CONC | Franciscan Gormanston | Scoil Ui Mhuire PP | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Franciscan Gormanston | 1-1 | 2-10 | St Olivers PP | Franciscan Gormanston | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Maynooth Education Campus | 0-0 | CONC | Dundalk Schools | Maynooth | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Trinity College Dublin | 2-6 | 2-12 | DKIT | Iveagh Grounds | Dean Alford | QF 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 15 AM | St. Joseph’s Rochfortbridge NA | 9-9 | 3-8 | Ardee CS | St. Joseph's Rochfortbridge | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 0-0 | CONC | Mary Immaculate College Limerick | Dundalk It Grounds | Enda Mallon | SF 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardscoil Phadraig Granard | 3-15 | 0-5 | Drogheda Grammar PP | Ardscoil Phadraig Granard | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | SETU Carlow | 2-19 | 4-19 | DKIT | SETU Carlow Campus | Stephen Fagan | SF 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | University of Limerick | 10-19 | 1-3 | DKIT | UL Grounds | Timmy Mc Grath | SF 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | DKIT | 1-12 | 0-20 | MTU Kerry | Portlaoise - LOETB C of Excel | David Hickey | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ballymakenny College PP | 3-13 | 2-7 | Ardscoil Phadraig Granard | Ballymakenny College | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Colaiste de Lacy | --- | --- | St Josephs CBS | Colaiste de Lacy | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | St. Mary’s DS Drogheda | 5-10 | 2-5 | Cnoc Mhuire Granard | St. Mary's DS Drogheda | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Josephs CBS | 4-9 | 3-8 | Ashbourne CS | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk De La Salle PP | 2-11 | 4-7 | Ballymakenny College PP | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Franciscan Gormanston | 4-1 | 7-10 | St. Oliver’s CC Drogheda | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Colaiste Ris Dundalk | 3-17 | 1-3 | Colaiste na Mí | Colaiste Ris Dundalk | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Mary’s College Dundalk (Marist) | 1-8 | 3-16 | O’Carolan Nobber | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 3-11 | 1-9 | DCU Dóchas Éireann | Dundalk It Grounds | Kevin Faloon | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | St. Pat’s Navan | 1-17 | 0-9 | Ardee CS | Páirc Tailteann | TBC | Preliminary Round |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | St. Mary’s DS Drogheda | 0-9 | 3-10 | St Olivers Post Primary Oldcastle | St. Mary's DS Drogheda | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Mary’s College Dundalk (Marist) | --- | --- | Athboy Community College | St. Mary's Dundalk | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 30 AM | Beaufort College Navan | 1-7 | 3-18 | Scoil Ui Mhuire PP | Beaufort College Navan | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ashbourne CS | 1-4 | 2-12 | Ardee CS | Ashbourne CS | TBC | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Athboy CS | 0-5 | 6-6 | Scoil Ui Mhuire PP | Dunganny | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 00 AM | Ballymakenny College PP | 0-0 | CONC | Colaiste na hInse Laytown | TBC | 2 | ||
11 00 AM | St. Ciaran’s CS Kells | 2-11 | 1-5 | Dundalk De La Salle PP | St. Ciaran's CS Kells | TBC | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Oliver’s CC Drogheda | 0-0 | CONC | Colaiste Ris Dundalk | St. Oliver's CC Drogheda | TBC | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 30 AM | St. Mary’s DS Drogheda | 3-14 | 0-4 | Ratoath College | Darver 3G Pitch | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 45 AM | Bush PP | 5-8 | 2-8 | Oaklands Community College | Bush PP | TBC | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ballymakenny College PP | 2-10 | 3-14 | St. Ciaran’s CS Kells | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 15 AM | St Olivers PP | 3-18 | 1-10 | Lanesboro CC | St Loman's, Mullingar | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee CS | 3-11 | 1-10 | St Josephs CBS | Ardee CS | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Colaiste na hInse Laytown | CONC | 0-0 | Dundalk De La Salle PP | Colaiste na hInse Laytown | TBC | 3 | |
1 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 1-17 | 1-3 | St Mary’s College Dundalk (Marist) | St. Mary's DS Drogheda | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Colaiste Ris Dundalk | CONC | 0-0 | Franciscan Gormanston | Colaiste Ris Dundalk | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Ballymakenny College PP | 3-21 | 1-6 | Castlepollard Community College | Ballymakenny College | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Monaghan | 0-10 | 2-23 | Louth | Cloghan, Entekra COE | Gerard Fox | First Round |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Down | 2-22 | 3-18 | Louth | St. Patricks GS Downpatrick | Kevin Parke | Quarter Final 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Meath | 2-13 | 1-7 | Louth | Ashbourne | Ian Howley | Q-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ballymahon Mercy Sec. School | 2-9 | 1-5 | St. Mary’s DS Drogheda | Rochfortbridge | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Olivers Post Primary Oldcastle | P | P | St Mary’s College Dundalk (Marist) | 2 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Colaiste de Lacy | 0-9 | 0-5 | Bush PP | Ashbourne | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | O’Carolan Nobber | --- | --- | St. Mary’s DS Drogheda | O'Carolan Nobber | TBC | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 15 PM | St Mary’s College Dundalk (Marist) | 1-7 | 2-8 | Colaiste Ris Dundalk | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Mercy Secondary School Kilbeggan | 3-12 | 1-10 | Ballymakenny College PP | Ballinagore | TBC | Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Westmeath | 0-12 | 2-12 | Louth | Kinnegad | Paddy Mc Dermott | Shield S/Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ulster University | P | P | DKIT | Rd 1 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Ballymakenny College PP | 1-10 | 3-9 | Colaiste Ris Dundalk | Darver 3G Pitch | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Scoil Ui Mhuire PP | 2-13 | 5-10 | St Olivers PP | Darver 3G Pitch | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 3-15 | 1-3 | SETU Waterford | Dundalk It Grounds | Niall Mc Kenna | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee CS | 3-9 | 1-12 | St. Joseph’s Rochfortbridge NA | Darver Pitch 1 | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 30 AM | Boyne Community School Trim | 3-10 | 1-5 | St. Mary’s DS Drogheda | Darver 3G Pitch | TBC | Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | TU Dublin | 0-4 | 7-8 | DKIT | TU Blachardstown | Tom Tansey | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 3-10 | 0-21 | St Mary’s University College | Dundalk It Grounds | Derek Maguire | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DCU Dóchas Éireann | 1-3 | 4-8 | DKIT | Dublin City University Sportsgrounds | Darren Delaney | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Scoil Ui Mhuire PP | 0-8 | 1-10 | Lanesboro CC | St Loman's, Mullingar | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DIFE | CONC | 0-0 | The Law School | Drogheda College of Further Education | TBC | Rd 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk De La Salle PP | 0-10 | 2-7 | St Mary’s College Dundalk (Marist) | Darver 3G Pitch | TBC | Shield Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Armagh | 0-12 | 0-11 | Louth | BOX-IT Athletic Grounds, Armagh | Thomas Murphy | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 30 PM | DKIT | 0-0 | CONC | TU Dublin Tallaght Campus | Darver | Colm McCullough | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 3-17 | 1-8 | TU Dublin | Darver | David Fedigan | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Cnoc Mhuire Granard | 2-17 | 0-9 | St Josephs CBS | Cnoc Mhuire Granard | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | TU Dublin Tallaght Campus | 12-18 | 2-6 | DIFE | Thomas Davis All Weather Pitch | Finbar Gaffney | Rd 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | University of Ulster Coleraine/Magee | 0-0 | CONC | DKIT | University of Ulster Coleraine | Alan Nash | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Mary Immaculate College Limerick | 2-7 | 3-12 | DKIT | MICL Grounds | Niall Quinn | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Louth | 2-9 | 0-13 | Cork | DEFY Pairc Mhuire, Ardee | Martin McNally | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Louth | 4-14 | 1-20 | Monaghan | Páirc Naomh Bríd, Dowdallshill | Ciaran Mc Closkey | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 00 PM | DKIT | 6-9 | 3-5 | Queens University Belfast | Darver | Colm McCullough | Rd 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | TU Dublin | 0-0 | CONC | DKIT | TU Dublin Grangegorman | Damien Burnett | QF 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 30 PM | TU Dublin Blanchardstown Campus | 0-0 | CONC | DIFE | IT Blanchardstown GAA Pitch | Finbar Gaffney | Rd 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 7-10 | 1-3 | Ballymahon Mercy Sec. School | St Loman's, Mullingar | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Cavan | 3-19 | 1-19 | Louth | Kingspan Breffni | Tarlach Conway | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Wicklow | 2-10 | 1-18 | Louth | Dowdallshill | Ian Howley | Shield Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 15 PM | DCU Dóchas Éireann | 0-2 | 7-15 | DKIT | Dublin City University Sportsgrounds | Tom Tansey | Rd 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 00 PM | DKIT | --- | --- | TUS Midwest | MTU Kerry Campus (Tralee) | Padraig O Sullivan | SF |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 30 PM | MTU Kerry | --- | --- | DKIT | MTU Kerry Campus (Tralee) | Chris Maguire | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Tyrone | 5-12 | 0-5 | Louth | Garvaghey | Derek Argue | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Meath | 1-11 | 1-9 | Louth | Páirc Tailteann | Liam Devenney | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Fechins GAA | 1-11 | 0-16 | Knockbridge | Darver Pitch 3 | Stephen Shields | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Geraldines | CONC | 0-0 | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Geraldines | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 45 PM | DKIT | 3-12 | 0-10 | University College Dublin | Darver | David Fedigan | Rd 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Westerns | 1-8 | 1-10 | John Mitchels | Darver Pitch 5 | Cathal O Brien | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Glen Emmets | 0-5 | 0-19 | Naomh Mairtin | Cusack Park | Gerard Corrigan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Wolfe Tones Football | 2-5 | 3-8 | Annaghminnon Rovers | Darver Pitch 5 | John Crawley | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Stabannon Parnells GFC | 0-7 | 5-11 | Newtown Blues | Stabannon Parnells | Paul Finnegan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Hunterstown Rovers GFC | 0-15 | 0-8 | Dundalk Gaels | Páirc Baile Fiach | Derek Ryan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 4-14 | 6-10 | O`Raghallaighs | Darver Pitch 5 | Stephen Devlin | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dreadnots | 0-9 | 3-11 | Cooley Kickhams | Páirc Dreadnots | Bryan Smith | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | St. Oliver’s CC Drogheda | 1-3 | 2-12 | Enfield Community College | TBC | Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dowdallshill | 0-6 | 1-10 | Naomh Malachi | Darver Pitch 6 | Peter Hoey | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Cooley Kickhams | 1-13 | 0-10 | St Mochtas/St Josephs | Fr McEvoy Park | Damien Connor | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | 3-8 | 4-2 | Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns | Pairc Baile Fiach | Stephen Johnson | Round 2 | |
8 00 PM | St Fechins GAA | 6-13 | 0-6 | St Patrick’s GFC | Páirc Naomh Feichin | Kevin Levins | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | St Brides | 1-8 | 1-13 | Dundalk Young Irelands | Páirc an Chuinnigh | Gerard Corrigan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Cavan | 2-7 | 3-15 | Louth | Kingspan Breffni | Ruán Mc Kinstry | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | CONC | 0-0 | Roche Emmets GFC | Darver Pitch 5 | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Sean McDermotts | 2-10 | 5-8 | Naomh Fionnbarra | Darver Pitch 5 | Paul Finnegan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Clan na nGael | 2-5 | 6-11 | Kilkerley Emmets | Darver Pitch 6 | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Louth | 3-9 | 2-13 | Cavan | DEFY Pairc Mhuire, Ardee | Niall Cullen | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Louth | 3-17 | 5-19 | Sligo | Páirc Naomh Bríd, Dowdallshill | Matthew Farrell | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk Gaels | 2-13 | 2-6 | Newtown Blues | Dundalk Gaels | Damien Connor | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Patrick’s GFC | 1-6 | 3-7 | Glen Emmets | Páirc Eamoin | Peter Hoey | Round 2 | |
11 00 AM | Naomh Mairtin | 0-0 | CONC | Geraldines | Darver Pitch 5 | Fiachra Lambe | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Oilibhéar Pluincéad | 9-13 | 1-4 | O`Raghallaighs | Páirc Oilibhéar Pluincéad | Stephen Johnson | Round 1 | |
11 00 AM | St. Kevins | 3-14 | 4-7 | Dreadnots | Páirc Chaoimhín Naofa | Declan Dunne | Round 1 | |
11 00 AM | Cuchulainn Gaels | 0-14 | 1-16 | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Páirc Naomh Lorcan | Paul Finnegan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | DKIT | 2-11 | 2-13 | Ulster University | DkIT | Dean Alford | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 5-5 | 0-11 | Portlaoise CBS | Abbottstown - GAA Centre of Excellence | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | St Mary’s College Dundalk (Marist) | 2-15 | 5-9 | O’Carolan Nobber | TBC | Shield S/Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Annaghminnon Rovers | 3-8 | 0-5 | St Nicholas GFC | Darver Pitch 5 | James Everard | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ardee CS | 1-11 | 1-10 | Cnoc Mhuire Granard | Kells | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O’Connells GFC | 1-13 | 2-4 | Westerns | Darver Pitch 6 | Paul Kneel | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | 4-11 | 0-4 | Cuchulainn Gaels | Darver Pitch 5 | Stephen Fitzpatrick | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Malachi | 3-7 | 0-9 | Na Piarsaigh | Darver Pitch 5 | Damien Connor | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Clan na nGael | 1-6 | 2-7 | St Fechins GAA | Pairc Clan na Gael | Jonathan Conlon | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Patrick’s GFC | 1-10 | 0-13 | St Josephs | Páirc Eamoin | Kevin Brady | Round 2 | |
Lann/OP | BYE | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Cooley Kickhams | 0-13 | 1-12 | Sean O’Mahonys | Fr McEvoy Park | Gerard Corrigan | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | 1-7 | 1-14 | Mattock Rangers | Geraldines | Shane Russell | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | DKIT | 2-7 | 0-7 | University College Cork | SETU Carlow Campus | James Foley | Quarter Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Brides | 1-6 | 1-8 | Naomh Mairtin | Páirc an Chuinnigh | Cathal O Brien | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Geraldines | CONC | 0-0 | St Patrick’s GFC | Geraldines | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | John Mitchels | 0-0 | CONC | Glyde Rangers | Darver Pitch 6 | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 30 PM | O`Raghallaighs | CONC | 0-0 | Roche Emmets GFC | Darver Pitch 6 | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Monaghan | 1-7 | 4-9 | Louth | Cloghan | John Dornan | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | 1-9 | 1-7 | St Patrick’s GFC | Páirc Naomh Malachi | James Everard | Round 1 | |
2 00 PM | Roche Emmets GFC | 5-9 | 4-7 | St Nicholas GFC | Páirc de Róiste | Damien Connor | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Dundalk Gaels | 0-10 | 0-2 | Mattock Rangers | Dundalk Gaels | Cathal O Brien | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Baile Talún | 2-2 | 5-15 | St Mochtas | Reaghstown | David Boyle | Round 2 | |
4 00 PM | St Brides | 3-1 | 8-8 | St. Kevins | Páirc an Chuinnigh | Shane Russell | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Donegal | 1-17 | 0-15 | Louth | Ballyshannon | Paddy Neilan | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Newtown Blues | 0-0 | CONC | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Newtown Blues | TBC | Round 2 | |
12 00 PM | Roche Emmets GFC | 0-7 | 1-14 | Cooley Kickhams | Páirc de Róiste | Kevin Brady | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns | 5-8 | 1-12 | Naomh Mairtin | Páirc Uí Taibh | Paul Kneel | Round 3 | |
11 00 AM | Glen Emmets | 1-4 | 2-15 | St Fechins GAA | Cusack Park | Kevin Levins | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | O`Raghallaighs | 0-0 | CONC | Cuchulainn Gaels | Ballymakenny College | TBC | Round 2 | |
11 00 AM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | 0-7 | 0-12 | St. Kevins | Páirc Naomh Malachi | James Everard | Round 2 | |
Dreadnots | P | P | Oilibhéar Pluincéad | Round 2 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Naomh Moninne | BYE | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk Gaels | 2-9 | 0-7 | St Mochtas | Dundalk Gaels | Stephen Devlin | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Patrick’s GFC | 3-14 | 1-5 | Lann Léire C.P.G. | Páirc Eamoin | Kevin Carroll | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Westerns | 0-6 | 3-3 | Glyde Rangers | Darver Pitch 5 | Cathal O Brien | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Mattock Rangers | 0-14 | 2-4 | St. Kevins | Páirc Máiteoige | Stephen Johnson | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 30 PM | DKIT | 0-14 | 1-9 | DCU Dóchas Éireann | Darver | Kieran Olwell | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O’Connells GFC | 1-11 | 0-10 | John Mitchels | Darver Pitch 6 | Bryan Smith | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | 1-4 | 0-7 | Oilibhéar Pluincéad | Darver Pitch 5 | Ultan Mc Elroy | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | 2-10 | 2-7 | Kilkerley Emmets | Páirc Naomh Feichin | Thomas Carr | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Glen Emmets | 1-10 | 1-6 | Stabannon Parnells GFC | Cusack Park | Declan Dunne | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Roche Emmets GFC | 1-5 | 0-10 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc de Róiste | Colm McCullough | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Dreadnots | 1-12 | 0-6 | Sean O’Mahonys | Páirc Dreadnots | Gerard Corrigan | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Na Piarsaigh | 1-12 | 0-6 | Dowdallshill | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | Shane Russell | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | 0-8 | 1-10 | St Mochtas | Páirc Baile Fiach | Stephen Fitzpatrick | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Josephs | 4-24 | 2-3 | Lann Léire C.P.G. | Cluskey Park | Brian Brady | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | 4-10 | 3-11 | St. Kevins | Geraldines | Cathal Sweeney | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 45 AM | St. Ciaran’s CS Kells | 0-12 | 2-8 | St. Mary’s DS Drogheda | St. Ciaran's CS Kells | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Newtown Blues | 0-6 | 2-4 | Cooley Kickhams | Darver Pitch 1 | Colm McCullough | Round 3 | |
8 00 PM | Roche Emmets GFC | 7-6 | 1-6 | St Mochtas/St Josephs | Páirc de Róiste | Colm Keenan | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | 2-9 | 3-1 | Naomh Mairtin | Páirc Baile Fiach | Aidan Shevlin | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Glyde Rangers | 4-11 | 1-7 | St Fechins GAA | Páirc Uí Taibh | Stephen Devlin | Round 2 | |
2 00 PM | Glen Emmets | 5-12 | 1-5 | Newtown Blues | Cusack Park | Stephen Murphy | Round 2 | |
2 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | 4-13 | 2-3 | Geraldines | Páirc Baile Fiach | Gerard Corrigan | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Clan na nGael | 4-4 | 5-3 | St Josephs | Pairc Clan na Gael | Paul Finnegan | Round 2 | |
2 00 PM | St Nicholas GFC | 1-6 | 3-4 | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Jimmy Pentony Park | Stephen Shields | Round 2 | |
2 00 PM | St Patrick’s GFC | 1-1 | 5-4 | Dreadnots | Páirc Eamoin | James Everard | Round 2 | |
3 00 PM | Sean O’Mahonys | 4-7 | 5-4 | Roche Emmets GFC | Darver Pitch 1 | Kevin Carroll | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Mattock Rangers | 2-3 | 7-12 | Naomh Mairtin | Páirc Máiteoige | Stephen Johnson | Round 2 | |
3 00 PM | O`Raghallaighs | 4-8 | 1-8 | Dundalk Gaels | Ballymakenny College | Rory Mc Cullough | Round 2 | |
3 30 PM | Wolfe Tones Football | 8-10 | 7-6 | Oilibhéar Pluincéad | Pairc Bhoilfe Toin | Paddy Mathews | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Naomh Fionnbarra | 1-6 | 2-3 | St Brides | John Markey Park | Damien Connor | Round 3 | |
2 00 PM | St. Kevins | 0-0 | 6-7 | St Mochtas | Páirc Chaoimhín Naofa | Kevin Levins | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Donaghmore/Ashbourne | 1-10 | 1-9 | St Fechins GAA | Ashbourne | Martin Dawson | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Glyde Rangers | 0-9 | 1-11 | O’Connells GFC | Páirc Uí Taibh | Peter Hoey | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Newtown Blues | 0-8 | 0-4 | Glen Emmets | Newtown Blues | Stephen Murphy | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Louth | 4-8 | 1-4 | Fermanagh | Darver Pitch 1 | Christopher Brady | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Mayo | 0-28 | 0-13 | Louth | Connacht Centre of Excellence | James Connors | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | CONC | 0-0 | Dundalk Gaels | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Patrick’s GFC | 4-8 | 2-7 | Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns | Páirc Eamoin | Paul Drumm | Round 4 | |
11 00 AM | St Fechins GAA | 0-0 | CONC | Geraldines | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St. Kevins | 1-10 | 2-8 | Cuchulainn Gaels | Páirc Chaoimhín Naofa | Shane Russell | Round 3 | |
11 00 AM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | 0-5 | 0-5 | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Naomh Malachi | Kevin Carroll | Round 3 | |
11 00 AM | Dreadnots | 0-0 | CONC | O`Raghallaighs | Páirc Dreadnots | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Fechins GAA | BYE | Round 2 | ||||||
12 30 PM | Naomh Moninne | 0-15 | 0-10 | Knockbridge | Naomh Moninne | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Nicholas GFC | 2-7 | 0-6 | Wolfe Tones Football | Jimmy Pentony Park | Bryan Smith | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk Young Irelands | 1-7 | 2-7 | Naomh Mairtin | Darver Pitch 4 | Paul Finnegan | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 00 PM | University of Limerick | 1-10 | 1-9 | DKIT | UL Grounds | Seamus Mulvihill | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Brides | 0-10 | 0-7 | Kilkerley Emmets | Páirc an Chuinnigh | Kevin Brady | Match 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Cuchulainn Gaels | 0-0 | CONC | Oilibhéar Pluincéad | Darver Pitch 3 | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Malahide Community School | 1-7 | 2-10 | Ardee CS | Trim GAA Club | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | 6-12 | 0-4 | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Naomh Feichin | Stephen Murphy | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Na Piarsaigh | 2-4 | 3-11 | Annaghminnon Rovers | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | Cathal O Brien | Quarter Final 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Cooley Kickhams | 1-14 | 0-18 | St Fechins GAA | Fr McEvoy Park | Stephen Fitzpatrick | Quarter Final 1 | |
8 00 PM | Mattock Rangers | 2-10 | 0-10 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Máiteoige | Damien Connor | Quarter Final 2 | |
8 00 PM | St Josephs | 0-18 | 1-10 | Naomh Mairtin | Cluskey Park | Ultan Mc Elroy | Quarter Final 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Patrick’s GFC | 5-9 | 2-7 | Dreadnots | Páirc Eamoin | Shane Russell | Match 1 | |
8 00 PM | Stabannon Parnells GFC | 6-12 | 2-12 | O`Raghallaighs | Stabannon Parnells | Declan Dunne | Match 2 | |
8 00 PM | Geraldines | 1-4 | 1-10 | St Mochtas | Geraldines | Stephen Devlin | Match 3 | |
8 00 PM | Roche Emmets GFC | 1-14 | 0-3 | Dundalk Gaels | Páirc de Róiste | Gerard Corrigan | Match 4 | |
8 00 PM | Sean O’Mahonys | CONC | 0-0 | Clan na nGael | Point Road | TBC | Match 5 | |
8 00 PM | Glen Emmets | 0-7 | 1-9 | St. Kevins | Cusack Park | Colm McCullough | Match 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | CONC | 0-0 | Sean McDermotts | Darver Pitch 4 | TBC | Round 2 | |
8 00 PM | Sean McDermotts | 2-9 | 0-8 | Cuchulainn Gaels | Darver Pitch 3 | Colin Halligan | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Fechins GAA | 3-13 | 3-13 | Naomh Moninne | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 15 PM | Hunterstown Rovers GFC | 2-6 | 2-8 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Pairc Baile Fiach | Stephen Johnson | Round 3 | |
7 00 PM | Glen Emmets | 1-13 | 1-11 | Cooley Kickhams | Cusack Park | Declan Dunne | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Mochtas/St Josephs | P | P | Dundalk Gaels | Round 2 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | 0-16 | 0-5 | St Patrick’s GFC | Pairc Baile Fiach | Anthony Briscoe | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Armagh | 2-12 | 3-9 | Louth | St. Colmans College Newry | John Dornan | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Louth | 6-17 | 0-11 | Fermanagh | DEFY Pairc Mhuire, Ardee | Sean Hurson | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Armagh | 0-19 | 2-10 | Louth | Middletown | Aidan Mc Aleer | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Roche Emmets GFC | 1-4 | 2-11 | Clane | Páirc de Róiste | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Carlow Town Hurling Club | 1-8 | 1-10 | St Fechins GAA | Carlow Town HC | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | 3-9 | 0-6 | Sean O’Mahonys | Páirc Naomh Malachi | Peter Hoey | Round 3 | |
Clan na nGael | P | P | St Patrick’s GFC | Round 3 | Postponed | |||
St Josephs | P | P | Roche Emmets GFC | Round 3 | Postponed | |||
Dreadnots | P | P | St Nicholas GFC | Round 3 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Dundalk Gaels | 3-6 | 8-2 | Wolfe Tones Football | Dundalk Gaels | Cathal O Brien | Round 3 | |
11 30 AM | O`Raghallaighs | 3-8 | 1-10 | Naomh Mairtin | Ballymakenny College | Declan Dunne | Round 3 | |
Oilibhéar Pluincéad | P | P | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Round 3 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Mochtas | P | P | Naomh Fionnbarra | Round 4 | Postponed | |||
11 30 AM | Baile Talún | 1-9 | 5-6 | St. Kevins | Baile Talún | Shane Russell | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns | P | P | St Fechins GAA | Round 5 | Postponed | |||
11 00 AM | Geraldines | CONC | 0-0 | Glen Emmets | Geraldines | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 00 PM | Donaghmore/Ashbourne | 2-6 | 2-13 | Naomh Moninne | Ashbourne | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Glyde Rangers | P | P | Newtown Blues | Round 1 | Postponed | |||
4 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | 1-4 | 3-7 | Glen Emmets | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Damien Connor | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Dreadnots | 4-11 | 2-2 | Clan na nGael | Páirc Dreadnots | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | P | P | Wolfe Tones Football | Round 1 | Postponed | |||
3 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | 4-4 | 6-3 | O`Raghallaighs | Páirc Oilibhéar Pluincéad | Paul Finnegan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | St. Kevins | 2-11 | 1-5 | Naomh Fionnbarra | Páirc Chaoimhín Naofa | Declan Dunne | Round 1 | |
3 00 PM | Baile Talún | 10-8 | 0-1 | St Brides | Reaghstown | John Crawley | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | 2-6 | 0-4 | Lann Léire C.P.G. | Pairc Eire Og | Jonathan Conlon | Match 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | St. Mary’s DS Drogheda | 6-13 | 2-7 | Blackrock College | Abbottstown - GAA Centre of Excellence | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Fechins GAA | 2-11 | 4-6 | Newtown Blues | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St. Ciaran’s CS Kells | P | P | St Josephs CBS | Semi Final | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Newtown Blues | 2-14 | 3-5 | Hunterstown Rovers GFC | Newtown Blues GAA Club | Cormac Reilly | Quarter Final 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | O’Connells GFC | 2-11 | 0-5 | St Nicholas GFC | Darver Pitch 2 | Cathal O Brien | Quarter Final 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Fechins GAA | 2-11 | 3-10 | St Josephs | Páirc Naomh Feichin | Colm McCullough | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Brides | 0-14 | 2-11 | St Patrick’s GFC | Páirc an Chuinnigh | Colin Halligan | Quarter Final 1 | |
8 00 PM | Stabannon Parnells GFC | 2-1 | 3-13 | St Mochtas | Stabannon Parnells | Shane Russell | Quarter Final 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Cooley Kickhams | 0-14 | 2-10 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Fr McEvoy Park | Damien Connor | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Dundalk Young Irelands | 3-11 | 0-8 | St. Kevins | Pairc Eire Og | Paul Kneel | Quarter Final 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Westerns | 1-12 | 2-5 | Dowdallshill | Darver Pitch 6 | Tommy Mc Enteggart | Quarter Final 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Mattock Rangers | 2-14 | 1-8 | Newtown Blues | Páirc Máiteoige | Ultan Mc Elroy | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Kildare | 0-12 | 1-12 | Louth | Netwatch Cullen Park | Joe Mc Quillan | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Killoe Og | 2-14 | 2-9 | Roche Emmets GFC | Emmet Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Glyde Rangers | 2-2 | 3-4 | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Uí Taibh | Damien Connor | Round 4 | |
2 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | 1-5 | 9-10 | Glen Emmets | Páirc Baile Fiach | Declan Dunne | Round 4 | |
St Fechins GAA | P | P | Geraldines | Round 4 | Postponed | |||
3 00 PM | Cooley Kickhams | 2-15 | 2-6 | Newtown Blues | Fr McEvoy Park | Paul Drumm | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Dreadnots | Point Road | Paul Finnegan | Round 4 | |
St Nicholas GFC | P | P | Clan na nGael | Round 4 | Postponed | |||
2 00 PM | St Patrick’s GFC | 4-3 | 1-5 | St Josephs | Páirc Eamoin | Paul Drumm | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Wolfe Tones Football | 6-7 | 8-1 | Naomh Mairtin | Pairc Bhoilfe Toin | Stephen Johnson | Round 4 | |
2 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | 4-3 | 3-8 | Dundalk Gaels | Stabannon Parnells | Kevin Levins | Round 4 | |
2 00 PM | O`Raghallaighs | 5-6 | 2-1 | Mattock Rangers | Ballymakenny College | Rory Mc Cullough | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Naomh Fionnbarra | 1-3 | 3-4 | Baile Talún | John Markey Park | Gerard Corrigan | Round 5 | |
St Brides | P | P | St Mochtas | Round 5 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Naomh Moninne | P | P | Ros Glas | Round 2 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Fechins GAA | 1-25 | 1-4 | Gracefield | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Roche Emmets GFC | P | P | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Round 4 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Cooley Kickhams | 0-0 | CONC | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Fr McEvoy Park | TBC | Round 4 | |
St Mochtas/St Josephs | P | P | Newtown Blues | Round 4 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Glen Emmets | 0-19 | 2-11 | Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns | Cusack Park | Anthony Briscoe | Round 6 | |
11 00 AM | St Fechins GAA | 1-12 | 1-10 | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Naomh Feichin | Stephen Johnson | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
O`Raghallaighs | P | P | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Round 4 | Postponed | |||
11 00 AM | Oilibhéar Pluincéad | 2-11 | 2-15 | St. Kevins | Páirc Oilibhéar Pluincéad | Rory Mc Cullough | Round 4 | |
11 00 AM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Dreadnots | Páirc Naomh Lorcan | Paul Finnegan | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Naomh Fionnbarra | 2-9 | 2-3 | John Mitchels | John Markey Park | Stephen Fitzpatrick | Quarter final 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 15 PM | Dundalk Gaels | 3-11 | 1-4 | Roche Emmets GFC | Dundalk Gaels | Stephen Fitzpatrick | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Uí Taibh | Stephen Shields | Quarter Final 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Donegal | 5-13 | 1-5 | Louth | GAA Centre Convoy | Alan Nash | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Josephs | P | P | Sean O’Mahonys | Round 1 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Louth | 1-11 | 2-6 | Offaly | Centre of Excellence, Darver | Patrick Coyle | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Louth | 1-10 | 0-11 | Westmeath | Pairc Baile Fiach | Kieran Olwell | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Patrick’s GFC | P | P | St Mochtas | Semi-Final | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Geraldines | P | P | Glyde Rangers | Round 3 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Naomh Malachi | P | P | Sean McDermotts | Quarter Final 3 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Roche Emmets GFC | P | P | Clan na nGael | Quarter Final 4 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Newtown Blues | P | P | Roche Emmets GFC | Round 5 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Patrick’s GFC | P | P | Naomh Mairtin | Round 6 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Fermanagh | --- | --- | Louth | Fermanagh Venue | Colm McDonald | Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Glen Emmets | P | P | Glyde Rangers | Round 5 | Postponed | |||
2 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Geraldines | Newtown Blues | Stephen Johnson | Round 5 | |
2 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Fr McEvoy Park | Cathal O Brien | Round 5 | |
3 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Fechins GAA | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Stephen Devlin | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | St Josephs | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Cluskey Park | Stephen Shields | Round 5 | |
2 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Dreadnots | Gerard Corrigan | Round 5 | |
St Patrick’s GFC | P | P | St Nicholas GFC | Round 5 | Postponed | |||
5 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Sean O’Mahonys | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Dundalk Gaels | Peter Hoey | Round 5 | |
2 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Pairc Naomh Mairtin | Kevin Levins | Round 5 | |
2 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Máiteoige | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Chaoimhín Naofa | Declan Dunne | Round 6 | |
2 00 PM | St Brides | --- | --- | Baile Talún | Páirc an Chuinnigh | Cathal Sweeney | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4 00 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Darver Pitch 2 | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Mattock Rangers | Darver Pitch 1 | Paul Finnegan | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Dundalk Gaels | --- | --- | Cooley Kickhams | Dundalk Gaels | Colin Halligan | Round 5 | |
11 00 AM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | CONC | 0-0 | St Mochtas/St Josephs | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Glen Emmets | Pairc Baile Fiach | Bryan Smith | Round 7 | |
11 00 AM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Fechins GAA | Pairc Naomh Mairtin | Cormac Reilly | Round 7 | |
11 00 AM | Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns | 0-0 | CONC | Geraldines | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | Dreadnots | Pairc Emmiti | Stephen Devlin | Round 5 | |
11 00 AM | St. Kevins | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 5 | |
11 00 AM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Naomh Lorcan | Damien Connor | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
St Fechins GAA | P | P | St Laurence’s Hurling Club | Round 3 | Postponed |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Cooley Kickhams | Geraldines | Cathal Sweeney | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Longford | --- | --- | Louth | Allen Park, Clonguish GAA | Eamon O Connor | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Westerns | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Darver Pitch 6 | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Cooley Kickhams | Dundalk Gaels | Stephen Fitzpatrick | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Louth | --- | --- | Meath | Pairc Baile Fiach | Enda Kelly | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Dreadnots | Páirc Naomh Feichin | Cormac Reilly | Round 1 | |
6 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Josephs | John Markey Park | Peter Hoey | Round 1 | |
6 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Geraldines | The Grove Field | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 1 | |
6 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Clan na nGael | Point Road | Cathal O Brien | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Glen Emmets | Newtown Blues | Stephen Murphy | Round 1 | |
6 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 1 | |
6 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Naomh Mairtin | Ballymakenny College | Gerard Corrigan | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 1 | |
6 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Baile Talún | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | Stephen Devlin | Round 1 | |
6 00 PM | St Mochtas/St Brides | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc Mochta | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Pairc Naomh Mairtin | Ultan Mc Elroy | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 45 PM | Drumree | --- | --- | St Fechins GAA | Drumree | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Dreadnots | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | St Patrick’s GFC | Cusack Park | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Geraldines | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Sean O’Mahonys | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St Josephs | --- | --- | Roche Emmets GFC | Cluskey Park | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | O`Raghallaighs | Fr McEvoy Park | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Baile Talún | --- | --- | Newtown Blues | Baile Talún | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Pairc Eire Og | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | St Mochtas | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St. Kevins | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Brides | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | Wolfe Tones Football | Pairc Emmiti | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Dundalk Gaels | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Geraldines | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Louth | --- | --- | Cavan | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Mochta | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | St Fechins GAA | Point Road | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Roche Emmets GFC | Newtown Blues | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Mattock Rangers | Geraldines | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Dreadnots | Fr McEvoy Park | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Cusack Park | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Pairc Eire Og | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | St Josephs | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | O’Connells GFC | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | John Mitchels | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc Sean Misteal | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | John Markey Park | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Naomh Malachi | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Dowdallshill | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Sean McDermotts | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Westerns | Páirc Annachminnon | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Naomh Moninne | --- | --- | Clonguish | Naomh Moninne | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | St Fechins GAA | --- | --- | Knockbridge | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Knockbridge | --- | --- | Inniskeen | Knockbridge Hurling | TBC | 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Geraldines | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Geraldines | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | Dreadnots | Pairc Emmiti | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | St Josephs | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Clan na nGael | Páirc de Róiste | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Mattock Rangers | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 6 | |
6 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Baile Talún | --- | --- | St Mochtas | Baile Talún | TBC | Round 7 | |
6 00 PM | St. Kevins | --- | --- | St Brides | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Louth | --- | --- | Kildare | Kieran Olwell | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Brides | --- | --- | Clan na nGael | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Naomh Mairtin | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Mochta | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Dreadnots | Páirc Máiteoige | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc de Róiste | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Sean O’Mahonys | Cluskey Park | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | O`Raghallaighs | Newtown Blues | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Geraldines | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | St. Kevins | Cusack Park | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Westerns | --- | --- | St Fechins GAA | Reaghstown | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Na Piarsaigh | John Markey Park | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | The Grove Field | TBC | Round 1 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Roche Emmets GFC | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | St Patrick’s GFC | Point Road | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Dreadnots | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Páirc Dreadnots | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | St Josephs | --- | --- | St Fechins GAA | Cluskey Park | TBC | Round 2 | |
7 45 PM | Geraldines | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Geraldines | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Eamoin | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Roche Emmets GFC | Fr McEvoy Park | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | O`Raghallaighs | Cusack Park | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Nicholas GFC | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 00 PM | Baile Talún | --- | --- | St Mochtas/St Brides | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Máiteoige | TBC | Round 2 | |
6 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St. Kevins | Pairc Emmiti | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 15 PM | St Patrick’s | --- | --- | St Fechins GAA | Stamullen | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Roscommon | --- | --- | Louth | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Longford | --- | --- | Louth | TBC | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Geraldines | Cusack Park | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Newtown Blues | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Fechins GAA | Fr McEvoy Park | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | St Josephs | --- | --- | Dreadnots | Cluskey Park | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Eamoin | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Ballymakenny College | TBC | Round 7 | |
2 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Máiteoige | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | St Brides | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 8 | |
2 00 PM | St Mochtas | --- | --- | St. Kevins | Páirc Mochta | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Kildare | --- | --- | Louth | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Eamoin | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Cooley Kickhams | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Geraldines | Páirc Dreadnots | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Máiteoige | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc de Róiste | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Mochtas | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Clan na nGael | Stabannon Parnells | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | St. Kevins | Cluskey Park | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Brides | Gaelic Grounds | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Naomh Fionnbarra | The Grove Field | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | John Mitchels | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Glyde Rangers | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Westerns | --- | --- | St Nicholas GFC | Reaghstown | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | Wolfe Tones Football | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Louth | --- | --- | Carlow / Wexford | TBC | Quarter-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Gorey Community School | --- | --- | Ardee CS | Abbottstown - GAA Centre of Excellence | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Roche Emmets GFC | Fr McEvoy Park | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Mattock Rangers | Dundalk Gaels | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | St Mochtas | Páirc Dreadnots | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Eamoin | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Brides | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Glen Emmets | Point Road | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Geraldines | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Newtown Blues | Pairc Eire Og | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Kilkerley Emmets | Gaelic Grounds | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Josephs | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | O’Connells GFC | Stabannon Parnells | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Westerns | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 2 | |
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc de Róiste | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | John Markey Park | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Fechins GAA | Geraldines | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | St Josephs | --- | --- | Dreadnots | Cluskey Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Sean O’Mahonys | Dundalk Gaels | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Roche Emmets GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Patrick’s GFC | Fr McEvoy Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | O`Raghallaighs | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Newtown Blues | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St. Kevins | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | St Mochtas/St Brides | Páirc Máiteoige | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Baile Talún | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | Glen Emmets | Geraldines | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Eamoin | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Dreadnots | Stabannon Parnells | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Dundalk Gaels | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Josephs | Gaelic Grounds | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Baile Talún | Páirc de Róiste | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Naomh Mairtin | Newtown Blues | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Cooley Kickhams | Point Road | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Mochta | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | St. Kevins | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Geraldines | Dundalk Gaels | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | St Nicholas GFC | The Grove Field | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Brides | John Markey Park | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Louth | --- | --- | Armagh | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Louth | --- | --- | Monaghan | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Longwood | --- | --- | St Fechins GAA | Longwood | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Mochtas | John Markey Park | TBC | Round 9 | |
2 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Baile Talún | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Mochta | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Mattock Rangers | Point Road | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Dreadnots | Newtown Blues | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Geraldines | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Naomh Mairtin | Fr McEvoy Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Cusack Park | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Kilkerley Emmets | Dundalk Gaels | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Eire Og | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | St Josephs | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | John Mitchels | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Sean Misteal | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | O’Connells GFC | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Naomh Malachi | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | Westerns | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Sean McDermotts | Páirc Annachminnon | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | East Cavan Gaels | --- | --- | Knockbridge | East Cavan Gaels | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Geraldines | Páirc Dreadnots | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | St Josephs | The Grove | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Eamoin | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc de Róiste | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Cooley Kickhams | Point Road | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Naomh Mairtin | Cusack Park | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Nicholas GFC | Newtown Blues | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | Ballymakenny College | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Pairc Emmiti | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | St Mochtas/St Brides | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Mochta | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Baile Talún | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Louth | --- | --- | Mayo | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Baile Talún | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Baile Talún | TBC | Round 10 | |
2 00 PM | St Mochtas | --- | --- | St Brides | Páirc Mochta | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc de Róiste | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Geraldines | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Newtown Blues | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Dreadnots | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | St Mochtas | Páirc Máiteoige | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Eamoin | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | St Brides | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Cluskey Park | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Dundalk Gaels | Gaelic Grounds | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | St. Kevins | Stabannon Parnells | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | The Grove Field | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | John Mitchels | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Na Piarsaigh | John Markey Park | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Westerns | --- | --- | Wolfe Tones Football | Reaghstown | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | Dowdallshill | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 45 PM | Knockbridge | --- | --- | St Macartans | TBC | 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Westerns | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Reaghstown | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | St Fechins GAA | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Roche Emmets GFC | The Grove Field | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Naomh Fionnbarra | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Geraldines | John Markey Park | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St Mochtas | --- | --- | St Brides | Páirc Mochta | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Dreadnots | John Markey Park | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | St Fechins GAA | The Grove | TBC | Round 5 | |
7 45 PM | Geraldines | --- | --- | St Josephs | Geraldines | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Cooley Kickhams | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | St Patrick’s GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Roche Emmets GFC | Point Road | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Glen Emmets | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Newtown Blues | Ballymakenny College | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Baile Talún | Páirc Máiteoige | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Kilkerley Emmets | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | St Mochtas/St Brides | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Naomh Mairtin | Newtown Blues | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Mattock Rangers | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Dreadnots | Páirc Mochta | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Point Road | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Eamoin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Cooley Kickhams | Geraldines | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Clan na nGael | Pairc Eire Og | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | O`Raghallaighs | Cusack Park | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | St Josephs | Dundalk Gaels | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Stabannon Parnells | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | St. Kevins | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | John Mitchels | --- | --- | O’Connells GFC | Páirc Sean Misteal | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Glyde Rangers | John Markey Park | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Westerns | --- | --- | Naomh Malachi | Reaghstown | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | Sean McDermotts | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dreadnots | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Dreadnots | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | Dundalk Gaels | Geraldines | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Clan na nGael | Cusack Park | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Roche Emmets GFC | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Sean O’Mahonys | Gaelic Grounds | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | St Josephs | --- | --- | Baile Talún | Cluskey Park | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Newtown Blues | Fr McEvoy Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Pairc Eire Og | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Mochta | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | St. Kevins | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Brides | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Na Piarsaigh | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Pairc Emmiti | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | O’Connells GFC | Geraldines | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Rathmolyon | --- | --- | St Fechins GAA | Rathmolyon | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dreadnots | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Clan na nGael | Cluskey Park | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Newtown Blues | Geraldines | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Wolfe Tones Football | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | St Nicholas GFC | Point Road | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | Baile Talún | --- | --- | Roche Emmets GFC | Baile Talún | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Dundalk Gaels | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St. Kevins | John Markey Park | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Eamoin | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Brides | --- | --- | St Mochtas | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Naomh Mairtin | Pairc Eire Og | TBC | Round 1 | |
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Geraldines | Gaelic Grounds | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | Na Piarsaigh | Geraldines | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St Mochtas | Pairc Eire Og | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | St Brides | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Clan na nGael | Cusack Park | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Cooley Kickhams | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Dreadnots | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Baile Talún | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | Wolfe Tones Football | Pairc Emmiti | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St Josephs | --- | --- | Geraldines | Cluskey Park | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc de Róiste | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | St Kevins/Lann Léire | --- | --- | Cuchulainn Gaels | TBC | Round 1 | ||
6 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc Eamoin | TBC | Round 1 | |
6 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Newtown Blues | Gaelic Grounds | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Monaghan | --- | --- | Louth | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Leitrim | --- | --- | Louth | TBC | 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Sean O’Mahonys | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Newtown Blues | Fr McEvoy Park | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Geraldines | Páirc Eamoin | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Mochtas | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Dreadnots | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Máiteoige | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | St Brides | Stabannon Parnells | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Glen Emmets | Cluskey Park | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Gaelic Grounds | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Glyde Rangers | The Grove Field | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | John Mitchels | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Dowdallshill | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | Westerns | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc Annachminnon | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Brides | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Clan na nGael | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Dreadnots | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Mochta | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Máiteoige | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | O`Raghallaighs | Cluskey Park | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Geraldines | Newtown Blues | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | St. Kevins | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Naomh Mairtin | Cusack Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Stabannon Parnells | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Glyde Rangers | John Markey Park | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | O’Connells GFC | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Westerns | --- | --- | Roche Emmets GFC | Reaghstown | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc Mochta | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Pairc Eire Og | TBC | Round 3 | |
6 30 PM | St Brides | --- | --- | Geraldines | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Fr McEvoy Park | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Dreadnots | Dundalk Gaels | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Glen Emmets | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Naomh Mairtin | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Point Road | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | St Josephs | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Geraldines | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Baile Talún | --- | --- | St Fechins GAA | Baile Talún | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | St Kevins/Lann Léire | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Roche Emmets GFC | Newtown Blues | TBC | Round 2 | |
6 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Patrick’s GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Dreadnots | Páirc de Róiste | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | St Fechins GAA | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Naomh Mairtin | Cusack Park | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Geraldines | Páirc Dreadnots | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Josephs | Newtown Blues | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc de Róiste | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Baile Talún | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Dundalk Gaels | Fr McEvoy Park | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Kilkerley Emmets | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Brides | Geraldines | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 2 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Mochta | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Eamoin | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Geraldines | Stabannon Parnells | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Glen Emmets | Dundalk Gaels | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Dreadnots | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc de Róiste | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | O`Raghallaighs | Newtown Blues | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | St Josephs | Point Road | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Baile Talún | --- | --- | Naomh Mairtin | Baile Talún | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Mochtas | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Geraldines | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Dundalk Gaels | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | St Brides | The Grove Field | TBC | Round 4 | |
6 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Wolfe Tones Football | John Markey Park | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Louth | --- | --- | Donegal | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Louth | --- | --- | Fermanagh | TBC | 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Kilskyre/Moylagh | --- | --- | St Fechins GAA | Kilskyre | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Mochta | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Máiteoige | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Cooley Kickhams | Point Road | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Geraldines | Newtown Blues | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Clan na nGael | Cusack Park | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | St Josephs | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | St. Kevins | Dundalk Gaels | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St Brides | Pairc Eire Og | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | O’Connells GFC | John Markey Park | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | John Mitchels | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Sean Misteal | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Westerns | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Reaghstown | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | Sean McDermotts | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | St Nicholas GFC | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Brides | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | O’Connells GFC | Pairc Emmiti | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Eamoin | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Mattock Rangers | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Mochtas | Fr McEvoy Park | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Dundalk Gaels | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | St Brides | Páirc Dreadnots | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Roche Emmets GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Fechins GAA | Gaelic Grounds | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Cusack Park | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Kilkerley Emmets | Geraldines | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St Josephs | Pairc Eire Og | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Naomh Mairtin | Point Road | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Westerns | --- | --- | Na Piarsaigh | Reaghstown | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Naomh Fionnbarra | The Grove Field | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Geraldines | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Mochtas | John Markey Park | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | St Brides | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Dundalk Gaels | Cusack Park | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Clan na nGael | Fr McEvoy Park | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Dreadnots | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Wolfe Tones Football | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Baile Talún | Point Road | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | St Josephs | Pairc Emmiti | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Geraldines | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc de Róiste | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 3 | |
7 00 PM | St Kevins/Lann Léire | --- | --- | O`Raghallaighs | TBC | Round 3 | ||
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Eamoin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Westerns | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Reaghstown | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Glen Emmets | Geraldines | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Newtown Blues | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Dreadnots | Cluskey Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | St Nicholas GFC | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc de Róiste | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Point Road | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Baile Talún | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Baile Talún | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | St. Kevins | Dundalk Gaels | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Eamoin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Naomh Mairtin | Geraldines | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Mochta | TBC | Round 3 | |
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Patrick’s GFC | Newtown Blues | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Sean O’Mahonys | Geraldines | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Mochtas | Fr McEvoy Park | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Fechins GAA | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Roche Emmets GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Mattock Rangers | Páirc Dreadnots | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Pairc Eire Og | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Cluskey Park | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Kilkerley Emmets | Gaelic Grounds | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | John Mitchels | John Markey Park | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Na Piarsaigh | The Grove Field | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | St Nicholas GFC | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Mochta | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dreadnots | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Cooley Kickhams | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | St Patrick’s GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Máiteoige | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Glen Emmets | Newtown Blues | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Geraldines | Cluskey Park | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St. Kevins | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | O`Raghallaighs | Point Road | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Stabannon Parnells | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Westerns | John Markey Park | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | O’Connells GFC | TBC | Round 6 | ||
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc de Róiste | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St Brides | Pairc Eire Og | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Geraldines | Páirc Mochta | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Naomh Mairtin | Dundalk Gaels | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Cooley Kickhams | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Dreadnots | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | St Fechins GAA | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Sean O’Mahonys | Geraldines | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Baile Talún | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Baile Talún | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Cluskey Park | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Nicholas GFC | Newtown Blues | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Kevins/Lann Léire | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 4 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Roche Emmets GFC | Gaelic Grounds | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Donaghmore/Ashbourne | --- | --- | St Fechins GAA | Ashbourne | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Newtown Blues | Point Road | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Máiteoige | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc de Róiste | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Geraldines | Páirc Mochta | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Dreadnots | Páirc Eamoin | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Dundalk Gaels | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St Josephs | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | St. Kevins | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | St Brides | Cusack Park | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | O`Raghallaighs | Stabannon Parnells | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | O’Connells GFC | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | John Mitchels | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc Sean Misteal | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Westerns | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Naomh Malachi | Páirc Annachminnon | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Sean McDermotts | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Dowdallshill | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Patrick’s GFC | Geraldines | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Dreadnots | Cusack Park | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Clan na nGael | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Roche Emmets GFC | Gaelic Grounds | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | St Josephs | --- | --- | Naomh Mairtin | Cluskey Park | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Baile Talún | Fr McEvoy Park | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Newtown Blues | Point Road | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Mochta | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | St. Kevins | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 5 | |
6 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Na Piarsaigh | Dundalk Gaels | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Brides | Geraldines | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Wolfe Tones Football | The Grove Field | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | O’Connells GFC | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Dundalk Gaels | John Markey Park | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | Geraldines | Pairc Emmiti | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | St Nicholas GFC | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Mochtas | Páirc de Róiste | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Mattock Rangers | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Brides | Fr McEvoy Park | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Naomh Mairtin | Dundalk Gaels | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc Dreadnots | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Kilkerley Emmets | Cusack Park | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Newtown Blues | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Point Road | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | St Josephs | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Fechins GAA | Geraldines | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Eire Og | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Westerns | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Reaghstown | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Na Piarsaigh | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Glyde Rangers | The Grove Field | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Geraldines | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | St Mochtas | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Na Piarsaigh | Pairc Eire Og | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Dundalk Gaels | Fr McEvoy Park | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dreadnots | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Wolfe Tones Football | Point Road | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Pairc Emmiti | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Josephs | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Baile Talún | --- | --- | Geraldines | Baile Talún | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | St Kevins/Lann Léire | --- | --- | Roche Emmets GFC | TBC | Round 5 | ||
7 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Eamoin | TBC | Round 5 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Newtown Blues | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Dreadnots | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Mochtas | Newtown Blues | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | St Fechins GAA | Geraldines | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Roche Emmets GFC | Fr McEvoy Park | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Mattock Rangers | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | St Patrick’s GFC | Point Road | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | O`Raghallaighs | Cluskey Park | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Glen Emmets | Pairc Eire Og | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Kilkerley Emmets | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TBC | Na Piarsaigh | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 10 | |
TBC | O’Connells GFC | --- | --- | John Mitchels | The Grove Field | TBC | Round 10 | |
TBC | Glyde Rangers | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Westerns | --- | --- | Dowdallshill | Reaghstown | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Stabannon Parnells | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Westerns | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Wolfe Tones Football | John Markey Park | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | TBC | Round 8 | ||
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc de Róiste | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Patrick’s | --- | --- | St Fechins GAA | Stamullen | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Geraldines | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Mochta | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Brides | John Markey Park | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Dreadnots | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Eamoin | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Glen Emmets | Stabannon Parnells | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Geraldines | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Cooley Kickhams | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc de Róiste | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Josephs | Newtown Blues | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Baile Talún | --- | --- | O`Raghallaighs | Baile Talún | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Pairc Eire Og | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 6 | |
6 30 PM | St. Kevins | --- | --- | St Mochtas | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Naomh Fionnbarra | The Grove Field | TBC | Round 8 | |
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | Wolfe Tones Football | Geraldines | TBC | Round 8 | |
6 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Na Piarsaigh | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 8 | |
6 30 PM | St Brides | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St. Kevins | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Clan na nGael | Gaelic Grounds | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Cluskey Park | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | St Brides | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Dundalk Gaels | Cusack Park | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Annachminnon | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Westerns | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | Naomh Malachi | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 11 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Sean McDermotts | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Máiteoige | TBC | Round 11 | |
3 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Dreadnots | TBC | Round 11 | |
3 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Patrick’s GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 11 | |
3 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Geraldines | Páirc de Róiste | TBC | Round 11 | |
3 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 11 | |
3 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Mochta | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | St Josephs | Cusack Park | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Dreadnots | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Fechins GAA | Newtown Blues | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Geraldines | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Baile Talún | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Roche Emmets GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Sean O’Mahonys | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Dundalk Gaels | John Markey Park | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Fr McEvoy Park | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Brides | Gaelic Grounds | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Mochtas | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 4 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Geraldines | Pairc Eire Og | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Eamoin | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Cooley Kickhams | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Dreadnots | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Roche Emmets GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Mattock Rangers | Páirc Mochta | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Glen Emmets | Cluskey Park | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Geraldines | Gaelic Grounds | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St. Kevins | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Sean O’Mahonys | Pairc Eire Og | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Newtown Blues | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Westerns | --- | --- | O’Connells GFC | Reaghstown | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | St Mochtas | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Dundalk Young Irelands | John Markey Park | TBC | Round 8 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | St Brides | Geraldines | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Naomh Mairtin | Cusack Park | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Clan na nGael | Dundalk Gaels | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Dreadnots | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | St Fechins GAA | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Baile Talún | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | Geraldines | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | St Josephs | --- | --- | Sean O’Mahonys | Cluskey Park | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Kevins/Lann Léire | Newtown Blues | TBC | Round 6 | |
7 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Nicholas GFC | Gaelic Grounds | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Cooley Kickhams | John Markey Park | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | Baile Talún | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Baile Talún | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Geraldines | Páirc Eamoin | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Newtown Blues | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | St Mochtas/St Brides | --- | --- | Dreadnots | TBC | Round 1 | ||
8 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Cusack Park | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Josephs | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 1 | |
8 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Bhulf Tón Clg | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Mhic Eoin Kilberry | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Malachi | --- | --- | Westerns | Páirc Naomh Malachi | TBC | Round 12 | |
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 12 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Annachminnon | TBC | Round 12 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | Dowdallshill | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 12 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Geraldines | Pairc Eire Og | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | St Mochtas | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Mochta | TBC | Round 9 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | Na Piarsaigh | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Glen Emmets | Fr McEvoy Park | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Dundalk Gaels | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Dreadnots | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Point Road | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Kilkerley Emmets/Naomh Malachi | --- | --- | St Fechins GAA | Pairc Emmiti | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | Wolfe Tones Football | Geraldines | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Baile Talún | --- | --- | St Josephs | Baile Talún | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Kevins/Lann Léire | --- | --- | St Patrick’s GFC | TBC | Round 7 | ||
7 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Newtown Blues | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | O`Raghallaighs | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 7 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Roche Emmets GFC | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Mochta | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Máiteoige | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Brides | Páirc de Róiste | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Patrick’s GFC | Fr McEvoy Park | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Dreadnots | Dundalk Gaels | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Sean O’Mahonys | Newtown Blues | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Josephs | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | St Fechins GAA | Cusack Park | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Geraldines | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Glyde Rangers | --- | --- | Wolfe Tones Football | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Fechins GAA | John Markey Park | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | The Grove Field | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Cuchulainn Gaels | TBC | Round 10 | ||
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Geraldines | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Glen Emmets | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Naomh Mairtin | Cluskey Park | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Dreadnots | Newtown Blues | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Point Road | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Baile Talún | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Baile Talún | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | St Patrick’s GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | St. Kevins | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Eire Og | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 5 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Geraldines | Páirc Mochta | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Geraldines | --- | --- | Dreadnots | Geraldines | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Cusack Park | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | St Patrick’s GFC | Stabannon Parnells | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Clan na nGael | Dundalk Gaels | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Naomh Mairtin | Gaelic Grounds | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | St Josephs | --- | --- | Cooley Kickhams | Cluskey Park | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Roche Emmets GFC | Newtown Blues | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Baile Talún | Point Road | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc Mochta | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 7 | |
6 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | St. Kevins | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Nicholas GFC | John Markey Park | TBC | Round 9 | |
6 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Geraldines | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 9 | |
6 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | O’Connells GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 9 | |
6 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | St Brides | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | Gaeil Colmcille | --- | --- | St Fechins GAA | Grangegodden | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Dowdallshill | --- | --- | Cuchulainn Gaels | Dowdallshill, Dundalk | TBC | Round 13 | |
7 00 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Naomh Malachi | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 13 | |
7 00 PM | Westerns | --- | --- | Sean McDermotts | Reaghstown | TBC | Round 13 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 13 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Geraldines | --- | --- | Baile Talún | Geraldines | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Newtown Blues | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Naomh Fionnbarra | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | St Patrick’s GFC | Fr McEvoy Park | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | St Mochtas/St Brides | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | Dreadnots | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Dreadnots | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | St Josephs | --- | --- | Naomh Mairtin | Cluskey Park | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | --- | --- | Glen Emmets | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Clan na nGael | Point Road | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | St Nicholas GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St. Kevins | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 2 | |
3 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Kilkerley Emmets | Gaelic Grounds | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Na Piarsaigh | John Markey Park | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | Geraldines | --- | --- | St Mochtas | Geraldines | TBC | Round 10 | |
7 00 PM | St Brides | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Mochtas | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Dreadnots | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Páirc Eamoin | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Roche Emmets GFC | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Mattock Rangers | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St. Kevins | Pairc Eire Og | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Glen Emmets | Gaelic Grounds | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Cluskey Park | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Geraldines | Point Road | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Na Piarsaigh | Stabannon Parnells | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Lann Léire C.P.G. | --- | --- | Westerns | Páirc Uí Mhuirí, Dunleer | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | O’Connells GFC | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | John Markey Park | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | Geraldines | --- | --- | Cooley Kickhams | Geraldines | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | Baile Talún | --- | --- | Newtown Blues | Baile Talún | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc Eamoin | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dreadnots | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | St Mochtas/St Brides | --- | --- | St Fechins GAA | TBC | Round 3 | ||
8 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | St Josephs | Cusack Park | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc de Róiste | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | St. Kevins | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 3 | |
8 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Westerns | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 14 | |
7 00 PM | Sean McDermotts | --- | --- | Naomh Malachi | Páirc Mac Diarmada | TBC | Round 14 | |
7 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Wolfe Tones Football | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 14 | |
7 00 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Dowdallshill | Páirc Annachminnon | TBC | Round 14 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Josephs | Geraldines | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Newtown Blues | Cusack Park | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Dreadnots | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Clan na nGael | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Baile Talún | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Wolfe Tones Football | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Sean O’Mahonys | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Cooley Kickhams | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | John Markey Park | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc Eamoin | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | St Brides | Páirc Mochta | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 6 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | O`Raghallaighs | Geraldines | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Dundalk Gaels | Fr McEvoy Park | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | St Brides | Páirc Mochta | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Mattock Rangers | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Máiteoige | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Patrick’s GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Dreadnots | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Clan na nGael | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Geraldines | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | St Josephs | Newtown Blues | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Oilibhéar Pluincéad | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Oilibhéar Pluincéad | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Glen Emmets | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Cusack Park | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Westerns | --- | --- | Wolfe Tones Football | Reaghstown | TBC | Round 12 | |
7 30 PM | Glyde Rangers | --- | --- | St Fechins GAA | Páirc Uí Taibh | TBC | Round 12 | |
7 30 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | Stabannon Parnells GFC | John Markey Park | TBC | Round 12 | |
7 30 PM | O’Connells GFC | --- | --- | Cuchulainn Gaels | The Grove Field | TBC | Round 12 | |
7 30 PM | Na Piarsaigh | --- | --- | Roche Emmets GFC | Pairc An tAthair Ui Dhubhthaigh | TBC | Round 12 | |
7 30 PM | Annaghminnon Rovers | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | TBC | Round 12 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | St Patrick’s GFC | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Geraldines | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Baile Talún | Fr McEvoy Park | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Newtown Blues | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Dreadnots | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | St Josephs | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Cluskey Park | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | --- | --- | St Mochtas/St Brides | TBC | Round 4 | ||
8 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Clan na nGael | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | St. Kevins | Point Road | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Kilkerley Emmets | Dundalk Gaels | TBC | Round 4 | |
8 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Roche Emmets GFC | Gaelic Grounds | TBC | Round 4 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Clan na nGael | --- | --- | Geraldines | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | St Josephs | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Glen Emmets | Páirc Dreadnots | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Newtown Blues | --- | --- | Naomh Mairtin | Newtown Blues | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Páirc de Róiste | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Baile Talún | Point Road | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | St Nicholas GFC | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Fr McEvoy Park | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | St Patrick’s GFC | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Geraldines | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Naomh Mairtin | Gaelic Grounds | TBC | Round 7 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St Mochtas | Pairc Eire Og | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dreadnots | --- | --- | Roche Emmets GFC | Páirc Dreadnots | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Hunterstown Rovers GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Clan na nGael | Fr McEvoy Park | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Mattock Rangers | Páirc Eamoin | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Mochtas | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | St Brides | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | Naomh Mairtin | Pairc Eire Og | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Glen Emmets | Geraldines | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | St. Kevins | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Oilibhéar Pluincéad | Gaelic Grounds | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 11 | |
7 30 PM | St Josephs | --- | --- | Kilkerley Emmets | Cluskey Park | TBC | Round 11 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Fechins GAA | --- | --- | O’Connells GFC | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 13 | |
7 30 PM | Stabannon Parnells GFC | --- | --- | Annaghminnon Rovers | Stabannon Parnells | TBC | Round 13 | |
7 30 PM | Hunterstown Rovers GFC | --- | --- | Glyde Rangers | Páirc Baile Fiach | TBC | Round 13 | |
7 30 PM | Wolfe Tones Football | --- | --- | Lann Léire C.P.G. | Pairc Bhoilfe Toin | TBC | Round 13 | |
7 30 PM | Cuchulainn Gaels | --- | --- | Westerns | Páirc Naomh Lorcan | TBC | Round 13 | |
7 30 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Páirc de Róiste | TBC | Round 13 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Geraldines | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | Geraldines | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | Baile Talún | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Baile Talún | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | St Patrick’s GFC | --- | --- | Newtown Blues | Páirc Eamoin | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Ardee St. Mary’s G.F.C. | Fr McEvoy Park | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Dreadnots | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | St Mochtas/St Brides | --- | --- | Naomh Mairtin | TBC | Round 5 | ||
8 00 PM | Glen Emmets | --- | --- | St Fechins GAA | Cusack Park | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | --- | --- | St Josephs | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Sean O’Mahonys | Páirc de Róiste | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Dundalk Gaels | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 5 | |
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | O`Raghallaighs | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 5 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Geraldines | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Mochtas | Gaelic Grounds | TBC | Round 8 | |
7 30 PM | Dundalk Young Irelands | --- | --- | St Brides | Pairc Eire Og | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Fionnbarra | --- | --- | St Patrick’s GFC | John Markey Park | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | --- | --- | Cooley Kickhams | Stabannon Parnells/O'Connells/John Mitchels | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | Baile Talún | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | Newtown Blues | --- | --- | Geraldines | Newtown Blues | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Glen Emmets | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | Dreadnots | --- | --- | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | Páirc Dreadnots | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | St Josephs | --- | --- | St Mochtas/St Brides | Cluskey Park | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | St. Kevins | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Naomh Mairtin | Point Road | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Kilkerley Emmets | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 6 | |
8 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | Roche Emmets GFC | Dundalk Gaels | TBC | Round 6 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | St Brides | --- | --- | O`Raghallaighs | Páirc an Chuinnigh | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | St Mochtas | --- | --- | Naomh Mairtin | Páirc Mochta | TBC | Round 9 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Geraldines | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Geraldines | --- | --- | Naomh Fionnbarra | Geraldines | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | Baile Talún | --- | --- | St Patrick’s GFC | Baile Talún | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | Ardee St. Mary’s G.F.C. | --- | --- | O’Connells/Stabannon Parnells/John Mitchels | DEFY Páirc Mhuire, Ardee | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | Cooley Kickhams | --- | --- | Newtown Blues | Fr McEvoy Park | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | --- | --- | Naomh Mairtin | Mattock Rangers/Hunterstown Rovers | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | St Mochtas/St Brides | --- | --- | Glen Emmets | TBC | Round 7 | ||
8 00 PM | St Josephs | --- | --- | Dreadnots | Cluskey Park | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | Oliver Plunketts/Wolfe Tones | --- | --- | St Fechins GAA | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | St Nicholas GFC | Páirc de Róiste | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | St. Kevins | --- | --- | Clan na nGael | Páirc Chaoimhín Naofa | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Dundalk Gaels | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 7 | |
8 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Sean O’Mahonys | Gaelic Grounds | TBC | Round 7 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | Dundalk Young Irelands | Gaelic Grounds | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | St Brides | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 10 | |
7 30 PM | Geraldines | --- | --- | St Mochtas | Geraldines | TBC | Round 10 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Kilkerley Emmets | --- | --- | St. Kevins | Páirc Chill Choirle | TBC | Round 8 | |
8 00 PM | St Nicholas GFC | --- | --- | Naomh Mairtin | Jimmy Pentony Park | TBC | Round 8 | |
8 00 PM | Clan na nGael | --- | --- | Roche Emmets GFC | Pairc Clan na Gael | TBC | Round 8 | |
8 00 PM | Dundalk Gaels | --- | --- | O`Raghallaighs | Dundalk Gaels | TBC | Round 8 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 00 PM | Roche Emmets GFC | --- | --- | Kilkerley Emmets | Páirc de Róiste | TBC | Round 9 | |
8 00 PM | Sean O’Mahonys | --- | --- | Dundalk Gaels | Point Road | TBC | Round 9 | |
8 00 PM | Naomh Mairtin | --- | --- | Clan na nGael | Pairc Naomh Mairtin | TBC | Round 9 | |
8 00 PM | O`Raghallaighs | --- | --- | St Nicholas GFC | Gaelic Grounds | TBC | Round 9 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 30 PM | Naomh Moninne | --- | --- | Knockbridge | Naomh Moninne | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | Knockbridge | --- | --- | St Fechins GAA | Knockbridge Hurling | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 00 PM | St Fechins GAA | --- | --- | Naomh Moninne | Páirc Naomh Feichin | TBC | Round 3 |