Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ardee CS | 0-14 | 4-14 | St. Pat’s Navan | Ardee CS | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St Peter’s Dunboyne | 1-12 | 2-14 | Ardee CS | St Peter's Dunboyne | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | St. Joseph’s Rochfortbridge NA | 0-0 | CONC | Ardee CS | St. Joseph's Rochfortbridge | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 00 PM | Ardee CS | 6-9 | 2-8 | Dundalk De La Salle PP | Ardee CS | TBC | Round 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee CS | 2-5 | 4-13 | St Josephs CBS | St Josephs CBS | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 30 PM | Ardee CS | 2-11 | 2-6 | St. Fintans High School | Ardee CS | TBC | Round 1 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Scoil Mhuire Clane | 3-14 | 1-13 | Ardee CS | Scoil Mhuire Clane | TBC | Round 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 15 AM | St. Joseph’s Rochfortbridge NA | 9-9 | 3-8 | Ardee CS | St. Joseph's Rochfortbridge | TBC | Semi Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 00 PM | St. Pat’s Navan | 1-17 | 0-9 | Ardee CS | Páirc Tailteann | TBC | Preliminary Round |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ashbourne CS | 1-4 | 2-12 | Ardee CS | Ashbourne CS | TBC | 2 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee CS | 3-11 | 1-10 | St Josephs CBS | Ardee CS | TBC | 3 |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Ardee CS | 3-9 | 1-12 | St. Joseph’s Rochfortbridge NA | Darver Pitch 1 | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12 00 PM | Ardee CS | 1-11 | 1-10 | Cnoc Mhuire Granard | Kells | TBC | Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 00 AM | Malahide Community School | 1-7 | 2-10 | Ardee CS | Trim GAA Club | TBC | Semi-Final |
Time | Team 1 | Score | Score | Team 2 | Venue | Referee | Round | Notes |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 30 AM | Gorey Community School | 3-5 | 1-10 | Ardee CS | Abbottstown - GAA Centre of Excellence | TBC | Final |