All Louth Fixtures for the next 21 days.

Monday 8th June 2020
Drogheda Independent/Argus U12 Division 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMGeraldines ------St Patrick’s GFC Geraldines TBCRound 6
8 00 PMGlen Emmets ------Newtown Blues Cusack Park TBCRound 6
8 00 PMO’Connells/Stabannon Parnells ------St Josephs O'Connells/Stabannon Parnells TBCRound 6
8 00 PMArdee St. Mary’s G.F.C. ------Cooley Kickhams Páirc Mhuire, Ardee TBCRound 6
8 00 PMNaomh Mairtin ------St Fechins GAA Pairc Naomh Mairtin TBCRound 6

Drogheda Independent/Argus U12 Division 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMO`Raghallaighs ------Sean O Mahonys Gaelic Grounds TBCRound 6
8 00 PMSt. Kevins ------Dundalk Gaels Páirc Chaoimhín Naofa TBCRound 6
8 00 PMGeraldines ------St Mochtas/St Brides Geraldines TBCRound 6
8 00 PMGlyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns ------Naomh Fionnbarra Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns TBCRound 6
8 00 PMNaomh Mairtin ------Kilkerley Emmets Pairc Naomh Mairtin TBCRound 6

Drogheda Independent/Argus U12 Division 3 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMHunterstown Rovers GFC ------John Mitchels Páirc Baile Fiach TBCRound 6
8 00 PMGlen Emmets ------St Nicholas GFC Cusack Park TBCRound 6
8 00 PMMattock Rangers ------Roche Emmets GFC Páirc Máiteoige TBCRound 6
8 00 PMWolfe Tones Football ------Oilibhéar Pluincéad Pairc Bhoilfe Toin TBCRound 6
8 00 PMDreadnots ------Na Piarsaigh Páirc Dreadnots TBCRound 6

Friday 19th June 2020
Drogheda Independent/Argus U16 Division 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMGeraldines ------O’Connells/Stabannon Parnells Geraldines TBCRound 6
8 00 PMNaomh Mairtin ------Cooley Kickhams/Cuchulainn Gaels Pairc Naomh Mairtin TBCRound 6
8 00 PMGlen Emmets ------St Fechins GAA Cusack Park TBCRound 6
8 00 PMMattock Rangers/Hunterstown Rovers ------Baile Talún Mattock Rangers/Hunterstown Rovers TBCRound 6

Drogheda Independent/Argus U16 Division 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMSt Mochtas/St Brides/Dundalk Young Irelands ------St Patrick’s GFC TBCRound 6
8 00 PMSt. Kevins ------Ardee St. Mary’s G.F.C. Páirc Chaoimhín Naofa TBCRound 6
8 00 PMOilibhéar Pluincéad ------Newtown Blues Páirc Oilibhéar Pluincéad TBCRound 6
8 00 PMNa Piarsaigh/Sean O’Mahonys/Dowdallshill ------Naomh Fionnbarra/Lannleire TBCRound 6

Drogheda Independent/Argus U16 Division 3 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMKilkerley Emmets ------Dreadnots Páirc Chill Choirle TBCRound 6
8 00 PMDundalk Gaels ------Roche Emmets GFC Dundalk Gaels                               TBCRound 6
8 00 PMSt Nicholas/Wolfe Tones ------Clan na nGael Pairc Bhoilfe Toin TBCRound 6
8 00 PMSt Josephs ------O`Raghallaighs Cluskey Park TBCRound 6