All Louth Fixtures for the next 14 days.

Tuesday 11th August 2020
Division 4 League 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMClan na nGael ------Mattock Rangers Pairc Clan na GaelPaul KneelRound 2
7 30 PMDreadnots ------Ardee St. Mary’s G.F.C. Páirc DreadnotsTadhg RooneyRound 2

Division 4 League 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMNewtown Blues ------Geraldines Newtown BluesDesmond Mc DonaldRound 2
7 30 PMSt Patrick’s GFC ------St Brides Páirc EamoinJonathan ConlonRound 2

Division 4 League 2020 Group C
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMNaomh Mairtin ------Cooley Kickhams Pairc Naomh MairtinDeclan DunneRound 2
7 30 PMDundalk Gaels ------St Mochtas Dundalk Gaels                              Paul Finnegan (Snr)Round 2

Division 5 League 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMSt Josephs ------Hunterstown Rovers GFC Cluskey ParkColin HalliganRound 2
7 30 PMRoche Emmets GFC ------Naomh Fionnbarra Páirc de RóistePeter HoeyRound 2

Division 5 League 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
St Fechins GAA P P Dundalk Young Islanders Round 2Postponed

Division 5 League 2020 Group C
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMSean O’Mahonys ------John Mitchels Point RoadColin Mc KennaRound 2
7 30 PMGlen Emmets ------Oilibhéar Pluincéad Cusack ParkKevin CarrollRound 2

Division 6 League 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
O’Connells GFC P P Glyde Rangers/Sean McDermotts/Westerns Round 2Postponed
7 30 PMSt. Kevins ------Na Piarsaigh Páirc Chaoimhín NaofaNoel HandRound 2

Division 6 League 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMO`Raghallaighs ------Naomh Malachi Gaelic Grounds TBCRound 2
Wolfe Tones Football P P Lann Léire C.P.G. Round 2Postponed

Wednesday 12th August 2020
Drogheda Independent/Argus U-14 Division 1 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt Josephs ------Ardee St. Mary’s G.F.C. Cluskey Park TBCRound 2
7 15 PMSt Fechins GAA ------Newtown Blues Páirc Naomh FeichinDesmond Mc DonaldRound 2
7 15 PMNaomh Mairtin ------Geraldines Pairc Naomh MairtinKevin LevinsRound 2

Drogheda Independent/Argus U-14 Division 1 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMMattock Rangers/Hunterstown Rovers ------Naomh Fionnbarra Páirc Baile FiachDeclan DunneRound 2
7 15 PMSt Patrick’s GFC ------Dundalk Gaels Páirc EamoinGerry MaloneRound 2
7 15 PMO Connells/Stabannon/Lannleire ------Cooley Kickhams/Cuchulainn Gaels The GroveGabriel Mc KennyRound 2

Drogheda Independent/Argus U-14 Division 2 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMDreadnots ------St Nicholas/Wolfe Tones Páirc DreadnotsColm McColloughRound 2
7 15 PMOilibhéar Pluincéad ------Kilkerley Emmets/Naomh Malachi Páirc Oilibhéar Pluincéad TBCRound 2
7 45 PMGlen Emmets ------Roche Emmets GFC Cusack ParkStephen MurphyRound 2

Drogheda Independent/Argus U-14 Division 2 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMO`Raghallaighs ------Baile Talún Gaelic GroundsGerard CorriganRound 2
7 15 PMSt Mochtas/St Brides ------St. Kevins KnockbridgeKevin BradyRound 2
7 15 PMNa Piarsaigh/Sean O’Mahony/Dundalk Young Irelands ------Clan na nGael Na PiarsaighJonathan ConlonRound 2

Thursday 13th August 2020
Senior Hurling League 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMSt Fechins GAA ------Naomh Moninne Páirc Naomh Feichin TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 1 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMNaomh Mairtin ------Cooley Kickhams/Cuchulainn Gaels Pairc Naomh Mairtin TBCRound 2
7 15 PMArdee St. Mary’s G.F.C. ------O`Raghallaighs Páirc Mhuire, ArdeeKevin BradyRound 2
7 15 PMNa Piarsaigh/Sean O’Mahonys/Dowdallshill ------St Patrick’s GFC Point RoadKevin CarrollRound 2

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 1 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt Kevins/St Michaels ------Mattock Rangers/Hunterstown Rovers Stabannon Parnells TBCRound 2
7 15 PMRoche Emmets GFC ------St Mochtas/St Josephs Páirc de RóistePaul Finnegan (Snr)Round 2
7 15 PMGeraldines ------Kilkerley Emmets/Naomh Malachi GeraldinesGerard CorriganRound 2

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 2 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt Fechins GAA ------Glen Emmets Páirc Naomh FeichinColm McColloughRound 2
7 15 PMSt Nicholas/Wolfe Tones ------Baile Talún Pentony ParkKevin LevinsRound 2
7 45 PMNewtown Blues ------Dundalk Gaels Newtown Blues TBCRound 2

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 2 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMDreadnots ------Oilibhéar Pluincéad Páirc DreadnotsStephen MurphyRound 2
7 15 PMDundalk Young Irelands/Clan na Gael ------St Brides Pairc Eire OgDerek RyanRound 2

Friday 14th August 2020
Division 5 League 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMKilkerley Emmets ------Naomh Mairtin Páirc Chill ChoirlePeter HoeyRound 2

Group 1 Junior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSean McDermotts ------Cuchulainn Gaels Clan na Gael, DundalkBrian BradyRound 1

Group 2 Junior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMGlyde Rangers ------Dowdallshill The Grove FieldGerard CorriganRound 1

Group 4 Junior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMWolfe Tones Football ------Stabannon Parnells GFC Gaelic Grounds, Drogheda TBCRound 1
7 15 PMNaomh Malachi ------Naomh Fionnbarra Páirc Uí Mhuirí, DunleerDavid J. Mc ArdleRound 1

Drogheda Independent/Argus U-12 Mid-Louth Region Group 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMArdee St. Mary’s G.F.C. ------John Mitchels Páirc Mhuire, Ardee TBCRound 1
7 00 PMHunterstown Rovers GFC ------Mattock Rangers Páirc Baile Fiach TBCRound 1

Drogheda Independent/Argus U-12 Mid-Louth Region Group 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMO’Connells/Stabannon Parnells ------Dreadnots O'Connells/Stabannon Parnells TBCRound 1
7 00 PMSt Josephs ------Naomh Fionnbarra Cluskey Park TBCRound 1

Drogheda Independent/Argus U-12 Northern Region Group 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMKilkerley Emmets/Naomh Malachi ------Roche Emmets GFC Pairc Emmiti TBCRound 1
7 00 PMDundalk Gaels ------Geraldines Dundalk Gaels                               TBCRound 1
7 00 PMClan na nGael ------Cooley Kickhams Pairc Clan na Gael TBCRound 1

Drogheda Independent/Argus U-12 Northern Region Group 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMSean O’Mahonys ------Na Piarsaigh Point Road TBCRound 1
7 00 PMSt Mochtas ------St Patrick’s GFC Páirc Mochta TBCRound 1

Drogheda Independent/Argus U-12 Southern Region Group 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMNaomh Mairtin ------Glen Emmets Pairc Naomh Mairtin TBCRound 1
7 00 PMO`Raghallaighs ------Wolfe Tones Football Gaelic Grounds TBCRound 1

Drogheda Independent/Argus U-12 Southern Region Group 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMSt Fechins GAA ------St Nicholas GFC Páirc Naomh Feichin TBCRound 1
7 00 PMNaomh Mairtin ------Glen Emmets Pairc Naomh Mairtin TBCRound 1

Saturday 15th August 2020
CTI Business Solutions Group 1 Intermediate Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
5 00 PMHunterstown Rovers GFC ------Dundalk Young Irelands The Grove FieldStephen MurphyRound 1

CTI Business Solutions Group 2 Intermediate Football Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMSt. Kevins ------St Brides Páirc Mhuire, ArdeeStephen JohnsonRound 1

CTI Business Solutions Group 3 Intermediate Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
5 00 PMOilibhéar Pluincéad ------Clan na nGael Páirc Uí Mhuirí, DunleerColm McColloughRound 1

CTI Business Solutions Group 4 Intermediate Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMGlen Emmets ------St Fechins GAA Gaelic Grounds, DroghedaDesmond Mc DonaldRound 1

Sunday 16th August 2020
Anchor Tours Group 1 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
1 00 PMSt Patrick’s GFC ------Geraldines Páirc Naomh Bríd, DowdallshillPaul KneelRound 1

Anchor Tours Group 2 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
5 00 PMSt Mochtas ------Dreadnots Páirc Uí Mhuirí, DunleerThomas BrennanRound 1

Anchor Tours Group 3 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
3 00 PMO’Connells GFC ------Dundalk Gaels Páirc Mhuire, ArdeeDavid FediganRound 1

Anchor Tours Group 4 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMMattock Rangers ------Newtown Blues Gaelic Grounds, DroghedaJonathan ConlonRound 1

Monday 17th August 2020
Group 3 Junior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
8 00 PMSt Nicholas GFC ------John Mitchels Stabannon ParnellsUltan Mc ElroyRound 1
8 00 PMNa Piarsaigh ------Westerns Darver Pitch 1Noel HandRound 1

Drogheda Independent/Argus / Cullen Autoparts U-16 Division 1 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMCooley Kickhams/Cuchulainn Gaels ------St Fechins GAA Kevin BradyRound 3
7 15 PMO’Connells/Stabannon Parnells ------Naomh Mairtin O'Connells/Stabannon ParnellsJames CarrollRound 3
7 15 PMNa Piarsaigh/Sean O’Mahonys/Dowdallshill ------St Patrick’s GFC TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus / Cullen Autoparts U-16 Division 2 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMDreadnots ------Dundalk Gaels Páirc DreadnotsTommy Mc EnteggartRound 3
7 15 PMSt. Kevins ------Kilkerley Emmets Páirc Chaoimhín Naofa TBCRound 3
7 15 PMO`Raghallaighs ------Roche Emmets GFC Gaelic GroundsDesmond Mc DonaldRound 3

Drogheda Independent/Argus / Cullen Autoparts U-16 Division 2 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt Mochtas/St Brides/Dundalk Young Irelands ------Naomh Fionnbarra/Lannleire Pairc Eire OgUltan Mc ElroyRound 3
7 15 PMClan na nGael ------St Josephs Pairc Clan na GaelColin Mc KennaRound 3
7 15 PMSt Nicholas/Wolfe Tones ------Newtown Blues Pairc Bhoilfe Toin TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus U-16 Division 1 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMArdee St. Mary’s G.F.C. ------Glen Emmets Páirc Mhuire, ArdeeBrian BradyRound 3
7 15 PMGeraldines ------Oilibhéar Pluincéad GeraldinesKevin CarrollRound 3
7 15 PMBaile Talún ------Mattock Rangers/Hunterstown Rovers Baile TalúnDavid J. Mc ArdleRound 3

Tuesday 18th August 2020
AHL D1
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMNaomh Moninne ------Derrynoose DarverDeclan Carolan5

Wednesday 19th August 2020
Drogheda Independent/Argus U-14 Division 1 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMNewtown Blues ------Ardee St. Mary’s G.F.C. Newtown Blues TBCRound 3
7 15 PMSt Fechins GAA ------Geraldines Páirc Naomh Feichin TBCRound 3
7 15 PMNaomh Mairtin ------St Josephs Pairc Naomh Mairtin TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus U-14 Division 1 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMDundalk Gaels ------Naomh Fionnbarra Dundalk Gaels                               TBCRound 3
7 15 PMSt Patrick’s GFC ------Cooley Kickhams/Cuchulainn Gaels Páirc Eamoin TBCRound 3
7 15 PMO Connells/Stabannon/Lannleire ------Mattock Rangers/Hunterstown Rovers TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus U-14 Division 2 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMRoche Emmets GFC ------St Nicholas/Wolfe Tones Páirc de Róiste TBCRound 3
7 15 PMGlen Emmets ------Kilkerley Emmets/Naomh Malachi Cusack Park TBCRound 3
7 15 PMOilibhéar Pluincéad ------Dreadnots Páirc Oilibhéar Pluincéad TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus U-14 Division 2 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt. Kevins ------Baile Talún Páirc Chaoimhín Naofa TBCRound 3
7 15 PMSt Mochtas/St Brides ------Clan na nGael Knockbridge TBCRound 3
7 15 PMNa Piarsaigh/Sean O’Mahony/Dundalk Young Irelands ------O`Raghallaighs TBCRound 3

Thursday 20th August 2020
Senior Hurling Championship Group Stage
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 30 PMSt Fechins GAA ------Knockbridge Darver TBCRound 1

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 1 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMO`Raghallaighs ------Cooley Kickhams/Cuchulainn Gaels Gaelic Grounds TBCRound 3
7 15 PMArdee St. Mary’s G.F.C. ------St Patrick’s GFC Páirc Mhuire, Ardee TBCRound 3
7 15 PMNa Piarsaigh/Sean O’Mahonys/Dowdallshill ------Naomh Mairtin TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 1 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt Mochtas/St Josephs ------Mattock Rangers/Hunterstown Rovers Páirc Mochta TBCRound 3
7 15 PMRoche Emmets GFC ------Kilkerley Emmets/Naomh Malachi Páirc de Róiste TBCRound 3
7 15 PMGeraldines ------St Kevins/St Michaels Geraldines TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 2 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMDundalk Gaels ------Glen Emmets Dundalk Gaels                               TBCRound 3
7 15 PMNewtown Blues ------Baile Talún Newtown Blues TBCRound 3
7 15 PMSt Nicholas/Wolfe Tones ------St Fechins GAA Pairc Bhoilfe Toin TBCRound 3

Drogheda Independent/Argus / LM/FM U-18 Division 2 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMNaomh Fionnbarra/Lannleire ------Dundalk Young Irelands/Clan na Gael Naomh Fionnbarra/Lannleire TBCRound 3
7 15 PMSt Brides ------Dreadnots Páirc an Chuinnigh TBCRound 3

Friday 21st August 2020
Drogheda Independent/Argus U-12 Mid-Louth Region Group 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMBaile Talún ------Hunterstown Rovers GFC Baile Talún TBCRound 2
7 00 PMMattock Rangers ------Ardee St. Mary’s G.F.C. Páirc Máiteoige TBCRound 2

Drogheda Independent/Argus U-12 Mid-Louth Region Group 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMSt. Kevins ------St Josephs Páirc Chaoimhín Naofa TBCRound 2
7 00 PMNaomh Fionnbarra ------O’Connells/Stabannon Parnells John Markey Park TBCRound 2

Drogheda Independent/Argus U-12 Northern Region Group 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMRoche Emmets GFC ------Clan na nGael Páirc de Róiste TBCRound 2
7 00 PMCooley Kickhams ------Dundalk Gaels Fr McEvoy Park TBCRound 2
7 00 PMGeraldines ------Kilkerley Emmets/Naomh Malachi Geraldines TBCRound 2

Drogheda Independent/Argus U-12 Northern Region Group 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMSt Brides ------St Mochtas Páirc an Chuinnigh TBCRound 2
7 00 PMSt Patrick’s GFC ------Sean O’Mahonys Páirc Eamoin TBCRound 2

Drogheda Independent/Argus U-12 Southern Region Group 1 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMOilibhéar Pluincéad ------O`Raghallaighs Páirc Oilibhéar Pluincéad TBCRound 2
7 00 PMWolfe Tones Football ------Naomh Mairtin Pairc Bhoilfe Toin TBCRound 2

Drogheda Independent/Argus U-12 Southern Region Group 2 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 00 PMNewtown Blues ------Naomh Mairtin Newtown Blues TBCRound 2
7 00 PMGlen Emmets ------St Fechins GAA Cusack Park TBCRound 2

Saturday 22nd August 2020
CTI Business Solutions Group 1 Intermediate Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCCooley Kickhams ------Winners Round 1 TBCRound 2

CTI Business Solutions Group 2 Intermediate Football Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCRoche Emmets GFC ------Winners Round 1 TBCRound 2

CTI Business Solutions Group 3 Intermediate Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCKilkerley Emmets ------Winners Round 1 TBCRound 2

CTI Business Solutions Group 4 Intermediate Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCSean O’Mahonys ------Winners Round 1 TBCRound 2

Sunday 23rd August 2020
Anchor Tours Group 1 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCO`Raghallaighs ------Winners of Round 1 TBCRound 2

Anchor Tours Group 2 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCNaomh Mairtin ------Winners Round 1 TBCRound 2

Anchor Tours Group 3 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCSt Josephs ------Winners Round 1 TBCRound 2

Anchor Tours Group 4 Senior Football Championship 2020
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
TBCArdee St. Mary’s G.F.C. ------Winners Round 1 TBCRound 2

Monday 24th August 2020
Drogheda Independent/Argus / Cullen Autoparts U-16 Division 1 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMSt Patrick’s GFC ------O’Connells/Stabannon Parnells Páirc Eamoin TBCRound 4
7 15 PMNaomh Mairtin ------Cooley Kickhams/Cuchulainn Gaels Pairc Naomh Mairtin TBCRound 4
7 15 PMSt Fechins GAA ------Na Piarsaigh/Sean O’Mahonys/Dowdallshill Páirc Naomh Feichin TBCRound 4

Drogheda Independent/Argus / Cullen Autoparts U-16 Division 2 2020 Group A
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMRoche Emmets GFC ------St. Kevins Páirc de Róiste TBCRound 4
7 15 PMKilkerley Emmets ------Dreadnots Páirc Chill Choirle TBCRound 4
7 15 PMDundalk Gaels ------O`Raghallaighs Dundalk Gaels                               TBCRound 4

Drogheda Independent/Argus / Cullen Autoparts U-16 Division 2 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMNewtown Blues ------Clan na nGael Newtown Blues TBCRound 4
7 15 PMSt Josephs ------St Mochtas/St Brides/Dundalk Young Irelands Cluskey Park TBCRound 4
7 15 PMNaomh Fionnbarra/Lannleire ------St Nicholas/Wolfe Tones Naomh Fionnbarra/Lannleire TBCRound 4

Drogheda Independent/Argus U-16 Division 1 2020 Group B
TimeTeam 1ScoreScoreTeam 2VenueRefereeRoundNotes
7 15 PMMattock Rangers/Hunterstown Rovers ------Geraldines Mattock Rangers/Hunterstown Rovers TBCRound 4
7 15 PMOilibhéar Pluincéad ------Ardee St. Mary’s G.F.C. Páirc Oilibhéar Pluincéad TBCRound 4
7 15 PMGlen Emmets ------Baile Talún Cusack Park TBCRound 4